Wpis z mikrobloga

Jak nie masz kibla z XIX wieku albo robionego na zamowienie przez nasa to pewnie będzie standard. Wymieniłem "serce" w sensie odplyw + dzwon (spust?) w wielu różnych gorno i dolnoplukach i zawsze ten klasyczny marketowy zestaw naprawczy pasował
@ddk15 jest taki uniwersalny z geberita i powinien spokojnie pasować, weź tylko pod uwagę to że nie wszystkie mają regulowaną wysokość przycisku i marketowy może być za niski, więc w razie co weź na przymiarke stary
w wielu różnych gorno i dolnoplukach i zawsze ten klasyczny marketowy zestaw naprawczy pasował

To chyba miałeś jakiegoś nieziemskiego farta bo ja w piwnicy mam chyba 3 rodzaje i rzadko trafia się taki sam a spłuczek mało naprawiam ledwie co po rodzinie.
@hrumque:
mam chyba 3 rodzaje i rzadko trafia się taki sam a spłuczek mało naprawiam

No w mojej karierze tych kibli tez nie bylo setek, i tez wiekokrotnie góra nie pasowała do wyzwalania spłukiwania i trzeba było trochę cepelii odstawić ale dolny otwór (a o to pytał pytający) jakoś zawsze był ok
@Igrekpl: Kupiłem uniwersalny geberita i pasował idealnie. Jedynie co się bawiłem to wysokość zaworu i ilość spłukiwanej wody ( co jeszcze nie opanowałem żeby spuszczało mniej więcej 3/6 ) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale teraz takie ciśnienie, że żadna twarda sprawa nie przeszkodzi!