Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?, dziewucha chciała wsparcia to przydzedł jeden z drugim i udowadniają sobie swoje racje. Żyjcie i dajcie żyć po swojemu, nie pasi modlenie się to kciuki wystarczą - taki sam efekt..
jesteś za głupi albo zbyt źle wychowany żeby to zrozumieć, więc szkoda strzępić ryja


@rtone: Facet przyszedł. Nie wierzy więc zwyczajnie powiedział co uważa. Bo wiesz... modlitwa nie działa, mana z nieba nie spada i takie tam różne. Ale życzył jej powrotu do zdrowia w tradycyjny sposób co było znacznie milszym gestem od rozpętania gównoburzy przez "katoli" (tak nazwijmy tą bojówkę gimboreligijną).

A Ty przyszedłeś i zmieszałeś go z błotem. Straszny
@GrzegorzPorada: Myslisz ze jego wpis irytuje ją bardziej niż katolik który pisze co drugie słowo "#!$%@?, imbecylu, #!$%@?ło" ? Beka.

On jej życzył zdrowia w 2 poście. Grzecznie. To wy przyszliście i osraliście ten temat jadem i rzadką sraczką pseudo-katolickiej "miłości". Nie widze w jego wpisach nic nieodpowiedniego. Mógł sie przejąć bardziej od was jej zdrowiem, ale w jego naturze należaloby powierzyć jej zdrowie medycynie a nie modlitwie. A wy tu
Internet to fajne miejsce. Najpierw koleś startuje z tekstem a'la gimboateizm, potem za to przeprasza, jeśli kogoś uraził. W normalnym świecie by się zapomniało w końcu o tym, co powiedział, ale tu wystarczy cofnąć sie z komentarzami do góry i voila! Mamy ponownie #!$%@? komentarz xD

Moderacjo, pomyśl nieco nad tym, przeglądając te komentarze. Czasem regulamin jest pod niektóre sytuacje zbyt sztywny.

tym bardziej że to rodzi kolejne rzucanie się błotem (
@Python: następny przyszedł. Załóżcie sobie kolejny temat i tam się trzymajcie za ręce i śpiewajcie że Boga nie ma. Po co tutaj na siłę wciskacie swoje mądrości jak każdy ma to w dupie. Pisze dziewczyna, że prosi o modlitwę, a ten wyskakuje z jakimiś głupimi tekstami i jeszcze tłumaczy się za kogoś innego jak on już zakończył temat i zrozumiał gdzie popełnił błąd. Czasem na prawdę warto przeczytać jeszcze raz co
@lubielizacosy: posty powinny być usuwane w wyjątkowych sytuacjach nie tylko ze względu na obrażanie. Argument z domyślaniem się tych co go nie widzieli do mnie nie trafia. Tak czy owak nie w twoim obowiązku jest usuwać wpis, bo jak sam mówisz, nikogo nie obraziłeś.
Chciałem przypomnieć, że modlitwa wstawiennicza nie działa, a wręcz może szkodzić pacjentom, którzy wiedzą że się za nich modli. Więc jak się za nią modlicie, to lepiej jej tego nie mówcie.

w trakcie porównywania osób, które wiedziały o tym, że w ich intencji jest odmawiana modlitwa z osobami, które nie miały tej świadomości, stwierdzono, że mniejsza ilość powikłań pooperacyjnych występuje u osób nieświadomych, że ktoś się za nie modli.


http://www.cochrane.org/pl/CD000368/stosowanie-modlitwy-wstawienniczej-w-celu-poprawy-zlego-stanu-zdrowia
Proszę was, przestańcie już wszyscy, obie strony, pomyślcie przez moment jak się czuje autorka i przelejcie tę energię, która marnotrawicie na durną wojenkę, na napisanie jej kilku miłych słów...

@Boczka: trzymaj się kumpelo! Pomyśl ile dzisiaj poleci w górę modlitw za Boczke :D mam nadzieję, że nie będę kiedyś musiała Mirków prosić o modlitwę za 'superloginbulwo', bo Bóg mógłby być mocno skonfundowany! :D pomodlę się dzisiaj za Ciebie, będę trzymać kciuki,
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: w polsce 90%? to katolicy, a sporo osob, jtore pisza do mnie to co nizej rowniez pisze, ze sie pomodli

kto sieje wiatr ten zbiera burze

aha, moje wysmianie osoby, ktora zamiast pokladac nadzieje w lekarzach poklada ja w ksiedzu i modliteach vs wasze komentarze do mnie typu "za**b sie"/"zabij sie"/"zycze ci jak najgorzej"/"ty *uju idioto"/"wypierd**"
no i te komentarze maja po kilkanascie plusow, albo zostaja usuwane po chiwli takie
@lubielizacosy: Ty z tym swoim #!$%@? jesteś takim typem który wbija się komuś w szpitalu na oddział i #!$%@? smuty oraz psuje nastrój negatywnym podejściem i brakiem empatii. Podejrzewam że to z powodu wieku i wakacji w dupie sie przewraca, jak Cie spotka jakaś tragedia (czego nie życzę) to będziesz w duchu prosił cokolwiek żeby Twoja sytuacja się odmieniła. Nie pozdrawiam.