Wpis z mikrobloga

@RobieInteres: Na razie to to jest luźna myśl czy wgl działać w tym kierunku więc za wcześnie na liste itemów XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) a serwer robi stary admin Artur (dzień dobry) z Avesu jeszcze kontaktu nie złapałem bo przed chwilą dopiero napisałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimowyArtur: Ja jestem chętny, nawet mam paczkę. Tylko znajdź serwer który ma 32/64 GB Ramu do dyspozycji ze 200 GB SSD i jakiś sensowny procesor... jakiś 8 rdzeniowy Xenon. Najlepiej takie dynsgsy w chmurze Microsoftu robić.
@AnonimowyArtur: Jak chcesz to mogę wam pomóc w robieniu modpacka. W tych sprawach jestem mocno zaawansowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem nawet pozwolenie od samego Reikiego Kalseki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Lethalek: Nie mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale polecam sobie obczaić to . Jeśli rzeczywiście jesteś przyszłym administratorem tego serwera to zgłoś się do mnie na priv. Może uda się to załatwić w formie współpracy z jedną siecią ale tu nie będzie tak łatwo. Możliwe, że będzie to z twojej strony za darmo/taniej.
Pany a po cholerę komuś jakaś maszyna z kosmosu dla serwera na którym ostatecznie daj boże będzie grac max 10 osób?
To nie ma być serwer z sms z Vip itd ja mam po prostu ochotę pograć tak jak na ostatniej edycji jak ktoś chce się dorzucić do serwera proszę bardzo ale dopóki mi się będzie chciało grać to będę za niego płacić.

Jutro zacznę coś dłubać nad paczką i zobaczymy co