Wpis z mikrobloga

@slawpe13: A nie, fakt, działa - jeżeli zaplusuję coś, co miało minusy, to widzę obie sumy - widocznie wcześniej zaplusowałem komentarz, który nie miał minusów (jakiś "biały kruk" trafiłem ( ͡ ͜ʖ ͡) ).

Jednak: dotychczas ta opcja działała u mnie tak, że nawet bez wykonywania akcji plus/minus na danym komentarzu widziałem do razu obie sumy... I wolałbym wrócić do tego stanu rzeczy...
Jednak: dotychczas ta opcja działała u mnie tak, że nawet bez wykonywania akcji plus/minus na danym komentarzu widziałem do razu obie sumy... I wolałbym wrócić do tego stanu rzeczy...


@slawpe13: No ale przecież to działa bez plusowania/minusowania. Nie musisz oceniać komentarza. Klikasz na ocenę i widok się zmienia. Klikając na ocenę nie dajesz ani plusa, ani minusa :p
@slawpe13: Jak już sobie zmieniłeś na taki widok to powinno zostać. Jak przypadkiem klikniesz i zmienisz na ten zły widok to tak samo możesz zmienić na ten odpowiedni. To tylko chwila :p
A bez kliknięcia na stałe to chyba się nie da. Może kiedyś ktoś stworzy dodatek, który by to ustawiał na stałe :D
@PyraPrzeznaczenia: To ta opcja w ustawieniach jest bez sensu... Dzięki za pomoc - wygląda na to, że jednak Twoja wskazówka działa: jak wszedłem na inne znalezisko, to już mam tak, jak chciałem (może samo odświeżenie strony, na której to kliknąłem nie aktywuje tego).

Pięknie podziękował, kufelek zimego piffka w moim avatarze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@slawpe13: W ogóle teraz sprawdziłam jak to działa w ustawieniach i nie wiem czemu, ale po zmianie ustawień nie mam od razu takiego widoku, jaki ustawiłam. Musiałam poczekać ok. minutę, a to trochę mylące, bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że ta zmiana ustawień nie zadziałała.
Więc najlepiej sobie zmieniać bezpośrednio w znalezisku, bo tam zmiana działa od razu :P

wołam ważne osoby
@l__g @a__t @a__s wiem, że to może