Wpis z mikrobloga

Mirki, mieszkam w bloku, sąsiad za ścianą robi remont. Przyszedł powiedzieć, że przewiercił się do naszej szafy, a ja głupia myślałam, że to pewnie mała dziurka i miałam to gdzieś. Natchnęło mnie, żeby posprzątać i zobaczyć jak to wygląda. Zdejmuję z szafy książki i pudełko z dekoracjami świątecznymi, a tam to bydle z kawałkiem drewna w środku. Co ja mam z tym zrobić? Czy to tak powinno wyglądać? Mogę to normalnie zagipsować i pomalować? Iść opierdzielić sąsiada? Trzeba zgłosić taką dziurę w ścianie (nośnej czy cholera wie)? Wybaczcie, jeśli te pytania są głupie, ale jedyne doświadczenie ze ścianami jakie mam to ich malowanie. :) #kiciochpyta #budownictwo #remontujzwykopem
AlekszUsunKonto - Mirki, mieszkam w bloku, sąsiad za ścianą robi remont. Przyszedł po...

źródło: comment_AVevOsE8cLBHWROClJfScksxz8fFmUYa.jpg

Pobierz
  • 23
@AlekszUsunKonto: Jacy wszyscy wyżej są roszczeniowi. Pewnie jak by ich ktoś przypadkiem kopnął i przyszedł przeprosić to by mu oddali.

Rób co uważasz za stosowne. Jeśli wg Ciebie sąsiad zachował się fair i przeprosił, ja na Twoim miejscu bym naprawił to sam. To jest kilka złotych i chwila roboty, w dodatku w miejscu, którego nie widać. Zwykła, brzydka ściana. Nie warto się o to kłócić. Ja bym powiedział, że nic się
@AlekszUsunKonto: jesli dalej jest na etapie remontowania, to moze ma tam troche zaprawy, szpachli i by to zrobil w pare minut. Nawet jezeli teraz to tylko kawalek sciany schowany za meblami, to kto wie czy nie bedziesz chciala tam czegos nowego w przyszlym roku. Tyle, ze wiadomo - troche brudu po naprawie pewnie bedzie, a tu wysprzatne przeciez :)
@AlekszUsunKonto: po ludzku to powiedz sąsiadowi, że słabo to wygląda, skoro na wstępie przyznał się do winy pewnie bez problemu podejmie się naprawy. Zaszpachluje, przeszlifuje, pomaluje, da Ci bombonierkę na zgodę i dalej będziecie żyli w zgodzie :)