Wpis z mikrobloga

Browar Zamkowy w Cieszynie oraz Browar Maryensztadt zapowiedziały bardzo ciekawe portery bałtyckie, obok których nie mogłem przejść obojętnie. I tak powstał trzeci już dzisiaj nius na moim blogu:
http://www.chmielnik-jakubowy.pl/2-interesujace-zapowiedzi-porterow-baltyckich/

#beer #craftbeer #piwo #porterbaltycki #pijzwykopem #cieszyn #maryensztadt
von_scheisse - Browar Zamkowy w Cieszynie oraz Browar Maryensztadt zapowiedziały bard...

źródło: comment_JzXMcNm9shV2eRnxffvMn1eamB7uRS1m.jpg

Pobierz
  • 13
@von_scheisse: jakie opakowanie xD jakby to conajmniej jakiś napój bogów był a to zwykłe piwo. Czekam aż ktoś z innej branży podchwyci tą hipsterską modę i zacznie się taki szał np na keczup albo majonez.
@Deba: Zgadza się, choć póki co tego typu pojawiają się rzadko i jednorazowo. Zimą ma pojawić się kolejna warka Imperium Prunum, która również ładnie się prezentowała. Co do jubileuszowego porteru cieszyńskiego, nie wiem, czy nie będzie to tylko jednorazowa partia związana z urodzinami browaru.
@von_scheisse: owszem, ale myślę, że za jakiś czas takie piwa będą dostępne częściej i dla szerszego grona odbiorców. Na przykład Recraft Mentor jest jeszcze w sklepie w którym kupuje, dostępny w dużej ilości - ponad 70 sztuk, więc tak źle nie ma :)