Wpis z mikrobloga

a oto krótka historia przemyśleń mieszkańca ziemi, na temat przyszłości rasy ludzkiej, i jej obecnego uwikłania w ubezwłasnowolnione niewolnictwo, komfortu i radości z życia oraz wolnej woli.

nie oczekuję niczego, sic!

Tyle radości co dał niewolnikom, wizjoner Steve Jobs, tym samym, szukających radości w świecie, w świecie zdominowanym przez ustrój niewolniczy. Ten wizjoner co był przez lata dopieszczany na ideał, aby ludzkość mogła go pokochać.

W tym świecie gdzie trzeba walczyć o własną płeć.
Porównam tu do braci Wachowskich. Z których za prawdziwą wizję niewolniczej rzeczywistości, zrobiono dziewczynki. A sami bracia najpewniej, są w pełni szczęścia ze zmiany płci.
Dobra i skuteczna manipulacja, nie jest złą manipulacją, sic!

Przypomnę jeszcze o tak lubianym przez niektóre środowiska, tak zwanym "gender". - nudzi się wam pseudo naukowcy że propagujecie takie zwyrodnienia?.
Czy wy naprawdę nie macie co robić ze swoim czasem, w tym pięknym świecie, że popadacie w takie skrajne zwyrodnienia?

I tu moje pytanie, lubicie tak ludziska?
Nie prościej było by sobie samemu znaleźć jakieś ciekawe zainteresowania, niż poddawać się wymysłom typu niewolnictwo?

Jednym z prądów w kulturze masowej jest, komentowanie z poziomu własnej groty, w której ujawnia syndrom nadBoga. Fajnie jest czasem przepoczwarzyć się w Bóstwo i pojechać po kimś ze swojego otoczenia społecznego "słownikiem przekleństw". Coś na przykład, (przeklinam cię, na taki i taki sposób).
Czy naprawdę ludzkość w czasie internetu stała się tak podła?,
Czy naprawdę ludzkość w czasie trwania tego wiru wydarzeń, nie zauważyła że jest w niewolniczym systemie (a nie żadnej demokracji).

Nudzi wam się?
Czy was to zadowala?
Czy tylko na tyle was stać?
Czy tak trudno dbać o dobro?

Zdrowia starczy dla wszystkich, nie ma po co okradać innych ze zdrowia, można je indywidualnie wypracować i je pielęgnować .

Chciałbym kochać ziemię i jej mieszkańców na co dzień, aczkolwiek sprawia mi to obecnie, bardzo wielką trudność.

Stać nas na to, to wymaga wysiłku, aczkolwiek da się zadbać, o prawo istnienia każdej istoty na taj planecie.

Pozdrawiam także moich wszystkich mentorów moralnych których spotkałem na swojej drodze rozwoju.

Życzę także, wszystkim obywatelom tej planety aby żyli w zdrowiu, długo i przedsiębiorczo.

Ja swoje życie dożyje, jednak, jeżeli nic się nie zmieni, nie życzę nikomu, odwiedzenia tej planety.

tak więc pozdrawiam jako

@jedenwolny
MarczykFaGrandPapa
i wiele innych nick'ów stworzonych na potrzeby mojego istnienia.

zataguję jeszcze w spojlerze, bo tekst, wydaje mi się na poziomie "świadomego niewolnika", czyli tak jak Ja i wy Mircy

  • 4