Wpis z mikrobloga

#przegryw :) #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek
Jak to wyrwać karynę, skoro na kawy nie chodzę, alkoholu nie pijam, nie biegam jak matoł z endomondo, na dyskoteki nie chodzę, sztuki nie znoszę. Moje zainteresowania do piwnica, programowanie, historia i motoryzacja, góry. Coś czego żadna karyna nie rozumie. No dobra, zaproszę ją na kawę, niech stracę, siedzę, gadamy:
-co ostatnio ciekawego robiłeś?
-ekhmm... zaimplementowałem bibliotekę GPUImage, fork z iOS do Androida
*oglądałem na youtubie recenzję maserati quattroporte
*oglądałem na history channel rosyjskie gwałty na obywatelach III rzeszy po kapitulacji Adolfa Hitlera
*no ewentualnie przymierzam się do wejścia na Rysy zimą
---
-no a Ty co robiłaś?
*malowałam tipsy, wiesz bo aktorka ta i ta ma takie i takie tipy, ja też chcę
*czytałam powieść "On mnie kocha, a ja mu nie dałam"
*w serialu "M jak miłość" ona paliła marihuanę, a nacjonaliści ukradli jej rower, po czym on ją bzyknął i rower się znalazł

Raz nawet taką karynę zaprosiłem, stwierdziła, że angela merkel to prezydent USA i zasuszyła zęby ciesząc jak mysz do sera.
  • 16
@AntiPlay: ale Ty chcesz po co je wyrwac?
Jak panne z ładną buzia na krótki czas, to przecież chyba nie w celu dysput intelektualnych..

A jak chcesz fajna dziouche, ogarnieta i do pogadania, to może patrz nie tylko za karynami.
@agaja: ale ja chce fajną dziewuchę, tylko ich nigdzie nie ma, bo gdzie je spotkać? W sklepie? Skąd będę wiedział, że jest fajna? W barze? Nie chodzę, w zasadzie nigdzie nie chodzę, bo gdzie? Na szlaku w górach nie spotkam, bo jestem samotnikiem i chodzę tam gdzie mało ludzi (zresztą 2-3 razy w roku). Jadąc samochodem? No bez jaj...
Na koncerty? Nie chodzę, po co mam oglądać jak jakiś pajac ryczy
@AntiPlay: biblioteka? :)
Festiwal literacki jakis?
Fora tematyczne?

Ja niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia w tej materii, bo męża poznałam na studiach, ale jakbym teraz miała szukać chlopa to po pierwsze wypytalabym ogarnietych kolegów, czy nie mają fajnych i wartosciowych znajomych, może w jakimś duszpasterstwie/wspolnocie (jestem katoliczka), na jakichs forach.
Być może bym się zarejestrowała na jakimś portalu, bo w sunie one dają dobrą filtracje dzięki ustawieniom wymagan (choć nie
@AntiPlay: To nie umawiaj się z karyną, tylko z jakąś programistką czy fascynatką historii, skoro to dla Ciebie takie ważne, by dziewczyna podzielała Twoje zainteresowania. Po co umawiasz się z dziewczyną, którą pogardzasz? To, że interesuje się stylizacją paznokci i oglądała jakiś serial nie oznacza, że jest głupia.
@AntiPlay: Sadze ze wsrod karyn ktore opisales rowniez sie moze zdarzyc rodzynek, ktory wprawdzie dalej bedzie sie interesowac tipsami i m jak milosci, ale bedzie szanowac i chetnie sluchac o twoich hobby, a w zamian chetnie ci ugotuje gdy np. jestes w trakcie jakiegos programistycznego sprintu :)