Wpis z mikrobloga

#stomatologia #medycyna
Mirki, tak się zastanawiam. Musze wyrwać sobie dolna czwórkę, wyrosła cholera jedna w złą stronę. Tzn do środka buzi, a nie pionowo.
Oczywistym jest, że po wyrwanie będę szczerbaty w tym miejscu a tego nie chcemy.
Myślę aby implant tam wrzucić, ale lepszej jakości materiały to koszt 5-6tys. Ciut dużo jak na moja kieszeń.
Pytanie czy jest możliwość np oddać się gdzieś na uczelnie studentów stomatologii gdzie w ramach zajęć czy wykładów zrobią mi tego zęba?na czymś się przecież chyba muszą uczyć :p
  • 17
@lupaczkokosow: Studenci nie ćwiczą na "żywych" tylko na specjalnie preparowanych "fantomach" . Wykładowca tylko nadzoruje. Nie chciałbyś, aby ktoś cos #!$%@?ł i nie poniósł odpowiedzialności. W przeciwnym razie możesz jechać przez resztę życia na morfinie.
@JJSpecial:
Mmm tego nie wiedziałem, tak między Bogiem a prawda to strach iść do takiego świeżo upieczonego dentysty jeśli w ciągu x lat studiów, nigdy w życiu nie miał prawdziwego pacjenta przed soba
@Akos:
Przecież złote żeby paskudnie wyglądają :p
@keep_calm_and:
Tak i nie, przerwa między zębami jest dość spora, jak wyrwać zęba to będzie normalna szpara. Ząb rtam fizycznie jest więc nie ma takiego chamskiego prześwitu. Bardziej denerwuje mnie to, że np językiem o niego hacze
@miholp94:
Sami nie robicie, ale ogólnie jest to spotykana praktyka, gdzie obrabiacie takiego pacjenta do implantów?