Wpis z mikrobloga

Witajcie
Ostatnio przewinęło się tu kilka wpisów od osób, które poszukują rodziny w spotify family. Ja także, takiej szukam. W razie czego jestem gotowy zająć się kwestiami organizacyjnymi, jeśli nikt inny nie będzie chciał się tego podjąć. Jeśli jesteś zainteresowany, wpisz się pod tym wpisem i jak zbierze się nas 5 lub 6 osób, adoptujemy się na spotify.

#spotify #spotifyfamily
  • 15
Na ten moment wpisali się:
1. @Whiten
2. @PaniChlodek
3. @Szczebaks
4. @DarkAlchemy
5. @domel88

Wygląda na to, że mamy jeszcze jedno miejsce wolne. Poczekajmy do jutra do końca dnia, być może zgłosi się ktoś jeszcze.

Jeśli któraś z osób wymienionych w niniejszym komentarzu nie jest pewna lub chce zrezygnować to proszę o informację. W niedzielę prześlę wam dane do płatności oraz poproszę o nazwy kont do spotify. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie,
@domel88: Jeśli nie masz nic przeciwko niech @behereit zajmie 6. miejsce i mamy komplet. Jutro powysyłam wam wiadomości z informacjami o których pisałem wcześniej.

Odpowiadając na twoje pytanie - sądzę, że tak. Sam mam premium i nigdy wcześniej nie przechodziłem na spotify family, ale wydaje mi się, że jak nie anulujesz subskrypcji to pobierze Ci należność za kolejny miesiąc.