Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie denerwuje? Że chłopaki dali z siebie wszystko, zawsze dają. Regularnie osiągają sukcesy na wszystkich największych imprezach tego typu. I co? Czy zdobędą 3 miejsce czy nie to i tak większość zapomni o reprezentacji i meczach. Przypomną sobie na kolejnych mistrzostwach. A to że w nogę doszliśmy do ćwierć finału będziemy pamiętać i wspominać przez najbliższe 50 lat sukces narodowy no #!$%@? bardzo.
#pilkareczna #pilkanozna #rio2016 #euro2016 #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 14
@MaIutkiCzlowiek: @szwedes: @sw-dm: @Minieri: Niech piłka nożna będzie sobie popularna, ja nie mówię, też dobry sport. Ale do cholery jaki poziom reprezentuje w nim Polska? Jeden sukces od wielu lat na euro ćwierćfinał a wcześniej na przestrzeni kilku lat wstecz? 0. Bezdenny poziom ekstraklasy gdzie drużyna która wygra ligę, w następnym sezonie jest ostatnia. Jedna wielka kopanina. Kolejny sukces Legia w LM. No #!$%@? brawo po 40 latach
@cors: Twój tok myślenia to taki, że jak zaczniemy kibicować ręcznej i siatkówce, a przestaniemy nożnej, to w nożną będą mistrzami, a w ręczną i siatkówkę słabi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sporcie nie chodzi tylko o kibicowanie zwycięzcom, nigdy mi ręczna i siatkówka nie dostarczy tyle emocji co nożna, no takie życie.
@DzikiZgon: Nie, ja nikomu nie każę kibicować tej czy tej dyscyplinie, po prostu mnie denerwuje to myślenie całe i ten trend na piłkę. Gdybyśmy jeszcze odnosili sukcesy to ok, jest powód dlaczego ta piłka jest tak popularna. A tak? Nie rozumiem tego. Wiem że piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie, ale bez jaj, nasz poziom w tym sporcie jest co najmniej słaby a poziom popularności najwyższy. Dla mnie to jest coś
@cors: w Polsce i tak jest spory potencjał na sporty niszowe, w których jesteśmy nieźli. Zwłaszcza siatkówka, ale też ręczna są relatywnie bardzo popularne u nas w porównaniu do innych krajów. W USA np. nikogo nie obchodzi, że siatkarze wygrali złoto (np. w Pekinie).