Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Zgodnie z waszymi głosami załatwiliśmy kupony na powerbank #xiaomi oraz tablety #chuwi.


LINK - #xiaomi #powerbank 10000mAh za $13.91


LINK - #chuwi HI12 za $239.35


LINK - #chuwi HiBook za $187.54


i jeszcze jedna promocja

LINK - kamerka sportowa Eken H8R za **$76.99*


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
Pobierz cebulaonline - Mireczki,

Zgodnie z waszymi głosami załatwiliśmy kupony na powerban...
źródło: comment_s7nQafc54DFPFmPQjliQiHyQxTMJlBMr.jpg
  • 55
@SanFable
@cebula_online
Jedynka mi sie nie przegrzewala nie wiem skad takie teorie. Chinska od international rozni sie pudelkiem i chyba napisem na boku. Chinska nie chciala mi sie zautoryzowac w aplikacji z google play, international jeszcze nie sprawdzalem pod tym katem. Zamierzam zrobic recenzje i porownanie tych 3 wersji ale tymczasowo nie mam roidmi jedynki. Jakby cos to mam na sprzedaz wersje CN po 140, jedynke po 70 a international po 180
@SanFable: mireczku dzisiaj paczałem troche i testowałem Roidmi 2s w wersji CN jak i INT. Różnica w nich oprócz opakowania to logo na boku transmitera w INT jest ROIDMI Car Charger a w CN pod napisem Roidmi są krzaczki chińskie. Testowo wykonałem dwa połączenia do tej samej osoby. Pierwsze z wersji INT, drugie z CN. Różnicy nie słyszałem ani ja ani rozmówca. Jeśli nic nie mówiłem to Roidmi wycisza mikrofon i
@leszek_SK

a ogólnie czymś jeszcze różni się wersja CN od INT? Bo w sekcji Q&A na GB, że wersja international jest 5w1 (voice recognition/hands-free call/music play/navigation broadcast/car charge), a wersja chinese jest 3w1(hands-free call/music play/car charge).