•  

  W #arabiasaudyjska coraz ciekawiej. Siły Houti szykują się do ataku na Najran. Zajęli już drogi prowadzące na wschód i zachód od miasta, góry od południa już od dawna są pod ich kontrolą.

  LINK

  Tak jak się można było spodziewać lokalne plemiona wokół Najran przeszły na stronę Houti. Wszystkie majfriendy które przyjechały za pracą do Najran uciekają stamtąd.

  Spodziewam się że jeżeli Houti przejmą Dolinę Najran to miasto padnie w przeciągu tygodnia. Naloty na #jemen będą tylko zintensyfikowane.

  #wojna #arabia #isis #islam #bliskiwschod

  źródło: pbs.twimg.com

  +: O...B, niggets +18 innych
  •  

   @Jedrula93: Ja pierdole te ich sukienki i klapki :D Rebelianci/jihadysci w Syrii (dla odmiany sunniccy) to chociaz wyglądają profi

   +: F............o, Jedrula93 +4 innych
  •  
   O...B

   0

   @Jedrula93:
   Dobra wiadomość ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Wydawaj $80 mld rocznie na zbrojenia, dostawaj wpiehdol od żujących kat żołnierzy w klapkach

  •  

   @OKTMB: Tam jest problem taki że jak u nas idziesz do wojska bo czujesz że pracujesz dla swojego kraju tak w KSA to jest po prostu dobrze płatna praca. Tam Saudyjczycy to tylko oficerowie, więc jak majfriend widzi że śmierć jest bliska to spierdala ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież nie raz już było tak że świeżutki sprzęt był przejęty przez houti.

   @sln7h: dodane, można się przyzwyczaić, może lubią jak im po jajach wieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: O...B, onlajf +6 innych
  •  

   @Jedrula93: Nie no troche szeregowych tez jest Saudyjczykow z tego co sledzilem newsy ale i tak spier...laja jak chyba wszystkie arabskie armie rzadowe, swoja droga ten Al Masdar to jest pro-szyickie medium wiec informacje moga byc po czesci propagandowe, Houthi zapuszczaja sie na teren KSA juz od okolo roku, ale tak jak juz gdzies pisalem poki co zawsze to jest max 15km od granicy a najczesciej na tych wszystkich filmikach 1-5km od granicy, i jakos nie brną dalej mimo ze trwa to juz rok (oczywiscie nie licze atakow rakietowych, ktore mialy wiekszy zasieg), wiec ogolnie nie przesądzałbym co z tego będzie, tak przynajmniej to widze po przegladaniu od czasu do czasu video z tego konfliktu juz od okolo roku.

  •  

   @Jedrula93: Ale jakby faktycznie chcieli tam wejść to jest mega grubizna
   Population (2010)
   • Total 505,652
   Najran Municipality estimate

  •  
   S......2

   0

   Komentarz usunięty przez autora