Wpis z mikrobloga

Jutro wysyłka więc nie zastanawiając się zamówiłem takie cudo BM - 800 Condenser Sound Recording Microphone with Shock Mount po wpisaniu kodu i użyciu #givingassistant cena to około 14$ więc myślę że taniej się nie da. Pozostało tylko uzbierać punkty na #banggood i przy użyciu kodu 5/10 i dokupić ramię mocujące.
Przyjdzie to zobaczymy ile jest wart i czy nadaje głos ojca Makuły. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chcesz być zawołany do recenzji: skomentuj/daj plusa.
#itemyzchin #gearbest #audio #mikrofon
Pobierz
źródło: comment_9gCwO8eAJfRKfWGuXHILUyKLc5NkKS0v.jpg
  • 26
@kwsap: Do recenzji zawołam chętnych z tego wpisu.
Zdaję sobie sprawę że to trochę pokrętna logika, ale dzięki takiemu zabiegowi potencjalni zainteresowani mają więcej szans by trafić na mój post. Biorąc pod uwagę że czas dostawy to kilka tygodni i przez ten czas sporo osób może odnaleźć ten post.
@Dassault: Jak podłączysz bez przedwzmacniacza to będzie lipa. Miałem to samo nawet z takim na paluszki gdzie powinien działać troche lepiej. Było tak cicho, że finalnie wyrzuciłem do smieci bo nie chciało mi się kombinować.
@Dassault: Nie będzie, przez USB, czy tam minijacka nie zasilisz takiej kobyły. Zbyt niskie napięcie. Kiedyś chciałem sobie taki kupić, więc poczytałem, poszukałem, jest nawet test na wzmacniaczu i bez, jakiś youtuber pokazywał różnicę.