Wpis z mikrobloga

Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na nocne zakupy bez tłoku i kolejek. Dziś w nocy spędziłem na zakupach chyba z pół godziny bo kupowałem dużo rzeczy w tym zgrzewkę wody, jogurty Zott, Coca-Colę, filety z kurczaka bo akurat z indyka nie było i dużo innych rzeczy. Pełny koszyk, podjeżdżam do pani przy lodówkach i mówię: "Przepraszam czy mógłbym zapłacić w normalnej kasie?" zero reakcji pani dalej grzebie w lodówce. Ponawiam pytanie, odpowiedź "A jak pan będzie płacił?" - jakby to miało jakieś znaczenie - "Jak kartą to ma pan kasy samoobsługowe." i cyk urywa kontakt i układa coś dalej.

Zostawiłem w #!$%@? ten cały koszyk i wyszedłem

Jakby jeszcze pani była uprzejma to bym się zastanowił co zrobić a tak to #!$%@?ę taką obsługę. Nigdy nie dawajcie sobą pomiatać. Kiedyś skarżyłem się na Lidl i nie wiem czy moje działania się przyczyniły do zmian na lepsze, ale Lidl obecnie komunikuje że "normalne kasy również są dla Państwa dostępne" i to jest wyjątkowo jakaś tam zmiana na plus, jak i to że ostatnio nie widzę naganiaczy do samoobsługowych - w Lidlu zawsze zwyczajnie odmawiałem płacenia w samoobsługowych to jeszcze w związku ze wspomnianym wpisem:

https://wykop.pl/wpis/61991829/

Ale Lidl się poprawił i w tym momencie poza samoobsługowymi "PARAGON CZYNI WOLNYM" kasami które dalej traktują ludzi jak złodziei - wygrywa polityką otwartych normalnych kas dla chętnych.

Rozumiem że można skorzystać z kasy samoobsługowej, jak ma się jedną czy dwie rzeczy. Jak nie ma bramek które karzą ci skanować paragon jak jakiemuś złodziejowi xD ale jak sklep odmawia sprzedaży dużych zakupów w normalnej kasie to należy coś z tym zrobić.

Właśnie wysyłam mail do zarządu Biedronki z dokładnym opisem sytuacji, jak odpowiedzą to zawołam plusujących. Miłego dnia.

#biedronka #lidl #polska #programowaniespoleczne #truestory #wpolscejakwlesie
MlCHAU - Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na ...

źródło: a-pr

Pobierz
  • 214
  • 155
@MlCHAU: ojej obraziles sie na panią w sklepie?


@PodniebnyMurzyn: nie chodzi o to że się obraziłem, uważam że jak 3 korpo na krzyż które mają w większości kraju monopol spożywczy - w sensie sklepów - zaczynają traktować ludzi jak bydło to należy coś z tym zrobić a nie jak baran kasować cały koszyk w samoobsługowej co kasjer zrobi w pół minuty, albo jak bydło skanować paragon żeby cię wypuścili z zagrody
@MlCHAU:

zaczynają traktować ludzi jak bydło to należy coś z tym zrobić a nie jak baran kasować cały koszyk w samoobsługowej co kasjer zrobi w pół minuty, albo jak bydło skanować paragon żeby cię wypuścili z zagrody


Przecież takiego czegoś nie ma tylko w Polsce, podobno wszyscy tacy przeciwko złodziejstwu, wielki lincz jak ktoś coś #!$%@? ze sklepu, ale jak żeby wyjść ze sklepu z zakupami trzeba udowodnić, że się zapłaciło
@MlCHAU: przecież Biedronka traktuje w Polsce mnóstwo ludzi jak bydło:
-swoich pracowników(wyzysk, mobbing, niske stawki, nieprzestrzeganie bhp, godziny pracy),
-dostawców (zmowy cenowe, dumping cenowy)
-konkurencje (monopol)
-klientów (marketing oparty na promocjach ofertach i okazjach gdzie wcale nie są dużo lepsi na rynku, obniżanie jakości produktów)

Trzeba mieć naprawdę autyzm, żeby to zauważyć dopiero jak jaśnie Pana nie zapraszają serdecznie do kasy XD #!$%@? mać