Wpis z mikrobloga

Wkręciłem się ostatnio w planszówki. No dobra, może póki co planszówkę, ale chyba mam ochotę poznać jakieś inne ciekawe. ;)

Jeśli ktoś grał w Ticket to ride - Wsiąść do pociągu, coś w tym stylu jest w stanie polecić? Chodzi mi o takie nieco strategiczne, ale nie na jakieś wielkie i długie sesje.

I kiedyś czytałem o planszówce, w której kieruje się farmą, taki Harvest Moon na papierze. Ktoś, coś więcej może wie? ;)

Ogółem to polecam bardzo Ticket to ride, nieskomplikowana, ale wciąga.
#grybezpradu
Pobierz Krupier - Wkręciłem się ostatnio w planszówki. No dobra, może póki co planszówkę, ale...
źródło: comment_cjLg9dzRv5aulu16DkdL0UaSCnmczKVg.jpg
  • 18
@Krupier: Niestety nie pomogę Ci, ale jeśli jesteś początkujący, to może Ty pomożesz mi. W każdym razie, chciałbym zapytać co polecisz tak na rozgrywkę na ok 1,5-2h dla dwóch osób? Totalnie początkujących.
@Krupier: IMO nie szukaj podobnych tylko wręcz przeciwnie. Spróbuj jakiegoś euro (Agricola/Kawerna), 1vsAll (Letters of Whitechappel/ScotlandYard), jakaś prosta imprezowa (Potwory z Tokyo, BANG!) no i CoOp żeby razem wygrać jak już Cię wszyscy znienawidzą bo zawsze ich lejesz ;) (Robinson Crusoe, Pandemia, Martwa Zima).
Fajnie mieć w co zagrać z różnymi typami graczy ;)