Wpis z mikrobloga

Happy Birthday Szalone Liczby! Od ponad roku jestem z Wami na Wykopie i właśnie mija rok odkąd zaczęliśmy się bawić w Liczby Miesiąca, czyli cykliczny konkurs polegający na typowaniu wydarzeń z nadchodzącej przyszłości. Wygraliście już w ten sposób kilkanaście nagród, więc czas na odświeżenie prezentów, które dla Was rozdaję. Długo się przed tym broniłem, ale po Waszych namowach zmieniam główną nagrodę, na coś o co prosiliście. Od teraz do wygrania będzie unikatowy kubek Szalonych Liczb. Ale to nie jest byle jaki kubek z logo - to autorska grafika Jarońskiego! Mam nadzieję, że niespodzianka Wam się spodoba i że kubek będzie gratką nie tylko dla kolekcjonerów i zakochanych ;)

Niezmienne są za to zasady:
1. Plusujemy ten wpis (na dole specjalny konkurs dla plusujących)
2. Typujemy tutaj: http://szaloneliczby.pl/wrzesien-2016/
3. W polu imię/nick wpisujemy: WYKOP

Na koniec września sprawdzę kto zdobył najwięcej punktów i do tej osoby trafi nowy kubek :) Dodatkowo tradycyjnie na początku października wszyscy otrzymają maila ze statystykami odpowiedzi.

To nie wszystko - jeśli pobijecie rekord w liczbie plusów jaki dajecie Liczbom Miesiąca, to dodatkowo do wygrania będzie jeden kubek. Trafi on do osoby, której plus będzie znajdował się przed plusem tej osoby, która na Wykopie zdobyła najwięcej punktów :)

Jeszcze jedna rzecz - czy kubek ma atest @Felonious_Gru? Jeszcze nie, ale jeden egzemplarz już na niego czeka i to taki specjalny kolekcjonerski, bo z pierwszej testowej partii. Żeby go zdobyć będę miał dla niego (i dla Was) specjalne zadanie i to już za kilka dni! Bądźcie więc czujni ;)

#szaloneliczby #konkurs #rozdajo #grybezpradu #gryplanszowe #kubek #jaronski
Pobierz SzaloneLiczby - Happy Birthday Szalone Liczby! Od ponad roku jestem z Wami na Wykopie...
źródło: comment_8yNOz2UdYNoReaZx5WQ51kCvaRkJSYej.jpg
  • 10
@roszek: W tej edycji chciałem żeby był tylko kubek, bo to jest mimo wszystko coś specjalnego :) W przyszłych edycjach nie wykluczam, że przynajmniej od czasu do czasu będzie można wymieniać kubek na niespodziankę, tak aby urozmaicić Wam ten konkurs :)