Wpis z mikrobloga

Było sobie w lesie przejście przez tory, którymi 6 (słownie: sześć) razy na dobę śmignie szynobus. Pokolenia urodzone przed rokiem 1989 doskonale wiedzą, że wchodząc na niestrzeżone przejście przez tory można #!$%@?ć się pod pociąg, dlatego czynią to uważnie.

Ale pokolenia urodzone później kształcone są w szkołach na debili czego efektem są kwiatki takie jak te na zdjęciu.

Człowiek ma wrodzoną zdolność do rozpoznawania niebezpieczeństw, a mimo to urzędniczy brak wiary w ludzkie instynkty osiąga już poziom absurdu.
Trzeba być skończonym idiotą aby myśleć, że kogoś te szykany tu zatrzymają, a ludzie zamiast na skróty #!$%@?ć będą 2 km dookoła.

Jest XXI wiek.
Ludzie chodzą po Księżycu i szykują się na Marsa, a w Polsce jakaś trzęsąca dupą biurwa mierząc wszystkich swoją miarą myśli, że ludzie to debile:|
#zielonagora
Ps. Dopisek na tablicy nie mój, ale popieram:)
mdesign - Było sobie w lesie przejście przez tory, którymi 6 (słownie: sześć) razy na...

źródło: comment_0Xht1BX4fbWy4AigsSr5H6rF9XVrfN9F.jpg

Pobierz
  • 13
@mdesign: tu chodzi o to, że w razie wypadku to "my przecież zabezpieczyliśmy miejsce, to nie nasza wina, że ktoś tam wpadł pod pociąg". Jakby zabezpieczeń nie było to kto byłby pociągnięty do odpowiedzialności? Oczywiście, że "trzęsąca biurwą dupa", a nie nieuważna ofiara wypadku :P
@mdesign: bo ludzie to debile, a nie wszystko co było oczywiste kiedyś, jest oczywiste obecnie dla nowych pokoleń. Tak jak chociażby ze smarfonami, każdy psioczy że młodzi się lampią w telefon, a jak sami wezmą do rąk telefon to zachowują się w podobny sposób.

Trochę się czepiasz i wątpię by to była polska wytyczna z tą tablicą. Raczej powinna widnieć informacja że ponosi się pełną odpowiedzialność za przejście przez tory, nikt
Raczej powinna widnieć informacja że ponosi się pełną odpowiedzialność za przejście przez tory, nikt inny.

@kopalina: wiedzę na ten temat wyssałem z mlekiem matki, żadne tablice są mi niepotrzebne.

i zaraz by się ktoś #!$%@?ł że tam żadnego znaku nie było

@slucham-psa-jak-gra: nie sądzę aby wszędzie musiały być na wszystko znaki. Ludzie maja instynkt samozachowawczy, a ci co nie maja niech giną ku uciesze ewolucyjnych mechanizmów.