Wpis z mikrobloga

#rozdajo prosto z #norwegia

Jutro wieczorem wylosuję przez mikrorandom osobę, której wyślę w połowie września (lub delikatnie później) opakowanie snusu (takie jak na zdjęciu).
Ciekawa alternatywa dla #papierosy #epapierosy itp.
Jeśli zwycięzca będzie nikotynofobem lub po prostu przedkłada uzależnienie od słodyczy nad uzależnienie od nikotyny, w grę wchodzi zamiana na symbol norweskich przysmaków, kvikk lunsj w ilości odpowiadającej ceną snusowi.

Korzystając z okazji, zachęcam do obserwowania mojego tagu #nordvegen gdzie zdarza mi się pisać- w zamyśle- ciekawe rzeczy o Norwegii.
źródło: comment_e8WKKsOvfq13yjd7Z31COePKt81Ofpkx.jpg
  • 66
@szakal555: nie zażywam, brałem dosłownie kilka razy w życiu w kilkumiesięcznych odstępach w nadziei że tym razem będzie okej, ale nie było więc oddałem tabakę koledze. A poza tym to co Cię to obchodzi? Różne rzeczy ludzie robią, palą papierosy, ćpią amfę, jakkolwiek to by nie było dla nich szkodliwe mają do tego prawo, póki nie szkodzi to nikomu innemu niż im samym.
@xerxes931: ignoruj, to głupek, który próbował wmawiać że jego koledzy dostali raka od epapierosow a on ma na to cała pracę naukowa, której nie opublikuje bo nie xD i ze duchy istnieją bo wiatr wiał a był w strasznym domku xD
@Dorken: a w przypadku snusu do raka przełyku dość popularnego objawu przy zażywaniu tej używki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ty nadal masturbujesz sie do efajek? Ostatnio moje badania naukowe się częściowo potwierdzily.Poczytaj o zmianie DNA, jego uszkodzeniu i w ogólnym rozrachunku nowotworu. Typowa ofensywa debiląga, gdy czegoś nie rozumie ;)
@bmbm: Zamówiłem to na próbę, beznikotynowe smakowało jakbym wziął torebkę herbaty, z nikotyną musiałem po 30 sekundach wypluć bo tak szczypało. Po co każde opakowanie ma taką pustą przegródkę w górnej części?
Koniec rozdajo, wygrał @Kris515

Napisz mi pw z adresem i informacją, czy chcesz snusa czy kłiklancze;)

http://gifowisko.pl/43961/mikrorandom (nie wiem, czy robię to dobrze)


@paramite: Ta "kieszonka" z góry jest do wkładania wykorzystanych w przypadku, kiedy nie ma w pobliżu kosza na śmieci. Ja używam do wsadzania na chwilę, kiedy chcę coś zjeść albo rozmawiam z kimś poważnie i nie chcę wyglądać jak pajac z wypchaną wargą. Po zjedzeniu/rozmowie wkładam ponownie.
Beznikotynowych