Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś kody zaproszeniowe do #warthunder ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
A drugie pytanie to poradźcie mi jaką pierwszą linie wybrać do grania. Dopiero będę zaczynać w #warthunder grać więc nei wiem co wybrać chociaż chciałbym żebyście mi podali jakieś szybkie czołgi i z dobrym działem do expienia
  • 17
@NetNar: dla mnie osobiście ranking wygląda następująco jeśli chodzi o fun: 1.Niemcy, 2. Amerykanie, 3 Rosja (podchodzę do nich, ale nie mogę się wczuć w ich czołgi) Anglików nie liczę, bo za krótko nimi gram.
@NetNar: : ja ci bulldoga odradzam, ogólnie zniechęcił mnie do dalszej gry amerykańcami choć t92 bym pograł, na początek polecam niemców, początek może być ciężki ale tygrysy i pantery są zajebiste, ewentualnie możesz też ruskimi, średnie mają całkiem ok, brytole na początku robią sieczkę churchillami, największym minusem tej nacji jest brak wybuchających pocisków przez co trzeba wybijać każdego załoganta po kolei, na 5.0 dla mnie są po prostu słabi, ale te
Wykopowy


@NetNar: http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_13230441

Mój jest lepszy, bardziej na wypasie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na początek wystarczy Ci porobić samouczki, znajdziesz je w menu z lewej górnej strony. Z tego wpadnie golda na premkę na jeden dzień i jakiś talizman. Farmię 500+ w 2h na samolotach ;p

Z czołgami tutaj jest tak że najlepiej zacząć zabawę na AB, pograć wszystkimi 4 nacjami na raz. Nie pchaj się na
@pewniecham: nie wiem czy wydawanie golda na starcie jest dobrym pomysłem, z pierwszej ery dość szybko się wychodzi, ja wolałem je potrzymać, troche doskładać i kupić talizman na 5.0 (w moim przypadku m18-polecam)(fakt kosztował 1300 golda, ale idze uzbierać na zakładach i appkach)
@Odpaleniec: Wszystko zależy od tego ile nasz kolega będzie grał i jak intensywnie. Niektórzy się już po t1 zniechęcają.

wyobraź sobie jaki fun mają osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z WT gdy robię konto 500+. Runda w rundę nie tracąc WRa i mordując po 10-18 samolotów + 20-30 naziemek. 2h i 500golda wpada.

@NetNar: Na początku musisz mieć trochę cierpliwości i dużo pytać jak czegoś nie wiesz, nie rozumiesz. Jak
@pewniecham: jak chodzi o samoloty to masz 100% racji z tym zniechęceniem, dla mnie gra samolotami to po prostu katorga mam w każdej nacji samoloty do ~4.0 i po prostu mnie nudzą, za to dobrymi czołgami mogę grać w nieskończoność
@NetNar: Pewnie masz włączone przydzielanie do teamu. Dostajesz jakieś tam pierdoły gdy współpracujecie.

Rozglądanie się do o koła standardowo przypisane jest pod literką "c". Trzymasz i obracasz mychą ;)
@pewniecham: To mam ostatnie pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy na wyższych poziomach czołgi też się tak dziwnie zachowują jakby były ja wiem z papieru/plastiku jakby ( ͡º ͜ʖ͡º) Tzn. dziwnie się nimi gra tak jakby nic nie ważyły tylko same modele
@NetNar: Zacznij od Ruskich i Niemców, a najlepiej od wszystkiego naraz z wyłączonym trybem automatycznej naprawy czołgów po bitwie. Zaoszczędzisz kupę kasy i w późniejszym etapie nie będziesz miał problemu z zakupem nowych pojazdów.
W każdym razie Niemcy i Rosjanie najlepsi. Tylko, ze Ruscy maja słabe czołgi lekkie.