Wpis z mikrobloga

W sumie to całkiem sprytna reklama z tego wyszła.
Jedzie sobie taki Krzysiek do Korei, więc ugaduję się z Samsungiem, że uda że mu się telefon zgubił. Krzysiu po czasie ładnie opowie, że Samsung sam z siebie się do niego odezwał i zasponsorują mu telefon i pare gadżetów. OCZYWIŚCIE robią to, bo są tacy fajni, a przy okazji macie tutaj połowę odcinka o Samsungu.
#gonciarz #polskiyoutube
donOGR - W sumie to całkiem sprytna reklama z tego wyszła. 
Jedzie sobie taki Krzysi...
  • 15
@donOGR: Gnoju jeden, idź spać, bo do szkoły jutro. Szkalowniku mały, ty nie wiesz jaka to jest ciężka praca. Się pracuje się ma, Gonciarz robi bardzo dobrze filmy, bardzo RZYCIOWE, gówniarzu #!$%@?, jak jesteś taki mądry to wyjedź sobie do tej Korei Północnej i nagrywaj lepsze filmiki od niego, #!$%@? zazdrościsz mu tych szekli? Zazdrościsz mu, że jest człowiekiem sukcesu i współpracuje z wielkimi korporacjami, że przekazuje innym ludziom wiedzę rzyciową,
@Najkon: Owszem.

Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na budowaniu przyszłości swoich kanałów. Moim głównym KLIENTEM stanie się społeczność moich widzów, a nie firmy, z którymi współpracuję jako producent wideo.

Przez lata udowadniałem Wam, że potrafię tworzyć filmy zawierające product placement, które nigdy nie są wymuszone.


Spójrz na te dwa cytaty (ten drugi występuje na jego patronite zaraz po twoim). Po pierwsze nawet nie chce mi się pisać, że
@Saku96: To z tego, że sprytna reklama z tego wyszła. To sztuka puścić na polskiej tubie filmik, który w połowie jest reklamą danej firmy, tak by ludzie mówili, że fajnie wyszło.
@donOGR Oczywiście masz rację, ale z drugiej strony temat Samsunga w Korei jest sam z siebie na tyle interesujący, że spokojnie mógł zrobić o tym odcinek. A że jeszcze na tym zarobił ;)
@Chaos_: Wg mnie naturalniej by to wyglądało, jakby sam z siebie wybrał się do tego muzeum, a nie na zasadzie: Samsung dał mi swój sprzęt, więc ja poświęcę mu połowę odcinka. Product placement na wysokim poziomie.
@donOGR: W sumie fajny odcinek, dowiedziałem się trochę o firmie, o moście, Korei. W porównaniu do poprzednich ten przynajmniej o czymś był i zawierał sporo ciekawych informacji. A to, że mu płacą mnie nie obchodzi. O wszystko musicie mieć ból dupy? Co was go jego pieniądze obchodzą?
@Kiedys_Mialem_Fejm: Pokaż mi palcem, gdzie mam ból dupy, bo brakuje jeszcze byś mnie nazwał hejterem.

Uważam tylko, że wygląda mi to na zaplanowaną akcje, która ostatecznie można nazwać reklamą. Ba, nie wiem czy zauważyłeś, ale pochwaliłem go nawet, że wstawił na polską tubę reklamę Samsunga i ludzie piszą, że "fajnie to wyszło".
@donOGR: No dobra w sumie mój post kierowany bardziej do innych osób w twoim wpisie i jakoś odruchowo skierowałem do gospodarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę wkurza mnie ta cała otoczka rozliczania Gonciarza czy kogokolwiek z pieniędzy, reklam po całej akcji z patronem.