Wpis z mikrobloga

Ciekawe dlaczego na stronach Państwowej Komisji Wyborczej trudno jest znaleźć strony z wynikami wyborów samorządowych z 2014 roku?

Po tym:
http://pkw.gov.pl/aktualnosci/wybory-samorzadowe-2014-r-statystyki-wynikow-glosowania.html

Pozostaje jeno klikalny zrzut strony:
http://archive.is/y70jy

Info dla głąbów z #neuropa, którzy dziś tak walczą zaciekle za pieniądze o demokrację:
Tak wyglądała demokracja w wykonaniu waszej umiłowanej ekipy PO-PSL, machlojki, kłamstwa, manipulacje, jesteście tacy sami, operujecie dokładnie w taki sam sposób. Typowe dla płatnych trolli* udzielających się pod tagiem #neuropa.


#4konserwy #wyborysamorzadowe2014 #pkw #polityka #2014
  • 18
@LaPetit: Ej, ale ja naprawdę lubię Twoje posty i z większością Twoich wniosków się zgadzam. Co do wyborów: ja przegapiłem w ogóle moment, w którym podano oficjalne wyniki... w rocznicę wyborów jeszcze ich nie było...
@LaPetit: Słusznie zauważyłeś że za rządów PO źle się działo, tylko czemu nie widzisz że nie dość że nic się nie poprawiło to obecnie wygląda na to że będzie jeszcze gorzej.

Była demokracja fasadowa, jest demokracja centralnie planowana, niby się przebudziłeś, ale patrzysz tylko na 1 oko.
czemu nie widzisz że nie dość że nic się nie poprawiło to obecnie wygląda na to że będzie jeszcze gorzej.

@sureshot: cały czas obserwuję co się dzieje. I zapewne po 2 latach rządów PiS, będę miał wyraźny obraz, na podstawie którego ocenię ich rządy, a po kolejnych 2 zadecyduję czy czas na zmianę.

Była demokracja fasadowa, jest demokracja centralnie planowana, niby się przebudziłeś, ale patrzysz tylko na 1 oko.

Nie widzę
@LaPetit: No to będziesz się musiał ponownie nad tym zastanowić, ja widzę wiele złego, widzę przyczynę i widzę skutek. Wycieranie sobie gęby demokracją podczas gdy naprawdę nikt się z ludźmi nie liczy ma swoje olbrzymie konsekwencje.
Tylko demokracja bezpośrednia w wydaniu szwajcarskim jest prawdziwym ustrojem demokratycznym opartym na woli obywatela wykonywanej przez przedstawiciela. Najpierw wybieramy co chcemy zrobić, potem wybieramy tego kto nam to zrealizuje.

Nasza "demokracja" to tylko semantyka, tak