Wpis z mikrobloga

Halo, halo, czy ktoś chce pocztówkę? Powiedzmy z Hongkongu? Mam jedną na wydaniu i robię #rozdajo a właściwie dwie, więc zrobię też #konkurs

Zasady są proste, plusujesz i czekasz, aż zostaniesz wylosowany jutro około godziny 23 czasu chińskiego. A jeśli chcesz, żebym wysłał do Ciebie nie jedną, a dwie kartki, to weź udział w konkursie! #marketingowiecplakaljakwymyslal

48 dzień mojej podróży, a ja dojechałem do Hongkongu. Niby nic nadzwyczajnego, nie ja pierwszy, nie ostatni. Jednak kiedy pytają mnie jak tutaj przyjechałem, odpowiadam: pociągiem. Wtedy patrzę na zdziwioną twarz i słyszę: jesteś szalony. No dobra, w Hongkongu jeszcze nikt mnie o to nie zapytał, ale na wcześniejszych etapach zdarzało się to nawet często. Teraz to ja zapytam, ile kilometrów wyniosła cała trasa? Dla ułatwienia podpowiem, że start miał miejsce z Poznania, a wpisanie w mapach Googla nie wskaże prawidłowego wyniku (momentami jechałem dość dziwnie). Do osoby, która będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi już za parę miesięcy listowy dostarczy ładną kartkę.
Niech stracę, podbijam stawkę! Jeśli ktoś poda dokładną wartość, przyjadę osobiście wręczyć połówkę dobrej wody. Jeśli zwycięzcą będzie #rozowypasek to przyjadę z dobrym winem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A już teraz przesyłam wirtualną pocztówkę dla wszystkich prosto z Makao! Pogoda dobra, tylko tak jakby drogo się zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#rzucijedz #podrozujzwykopem #podroze #chiny
erikito - Halo, halo, czy ktoś chce pocztówkę? Powiedzmy z Hongkongu? Mam jedną na wy...

źródło: comment_SwwPJpt47qrI1EncQTMISdNiJOyDMdus.jpg

Pobierz
  • 10