Wpis z mikrobloga

Siemka, dzisiaj listonosz przyniósł mi fajny case na #redmi3s firmy MOFI zakupiony na #aliexpress

Nie widziałem nigdzie u nas takiego etui więc postanowiłem krótko zrecenzować.
Etui wykonane jest z dość twardego plastiku, z zewnątrz powleczone tworzywem imitującym skórę. Dobrze dopasowane, miłe w dotyku i zdecydowanie poprawia grip telefonu. Grubość tworzywa to jakieś 1,5-2 mm, więc delikatnie pogrubia telefon, ale bez przesady. Z przodu ramka lekko wystaje ponad ekran, więc gdy położy się telefon szkłem do dołu to nie dotyka podłoża.
Mogę śmiało polecić.

Zakupiłem to za 5,56$ na tej aukcji: https://www.aliexpress.com/item/Free-Tempered-Glass-Luxury-Vintage-Leather-Back-Cover-for-Xiaomi-Redmi-3-Pro-Case-Phone-redmi3/32677796958.html
Wszystko zapakowane kartonik i fabryczne opakowanie. W zestawie było także szkło hartowane marki "noname" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zamawiałem 30.08 - Aliexpress Shipping Metod - paczkę otrzymałem dzisiaj, przesyłka leciała pocztą estońską.

Taguję też #banggood bo tam też są produkty tej firmy, tyle że ciut drożej niż na ali.
W komentarzach dam więcej fotek.

#xiaomi #itemyzchin
Pobierz grabtom_ - Siemka, dzisiaj listonosz przyniósł mi fajny case na #redmi3s firmy MOFI z...
źródło: comment_3Cwy1JoYLvmOEiOsVSA8ZqMSDO9IgCuH.jpg
  • 12
@grabtom_: Pytałem jakiś tydzień temu o takie etui, fajnie że ktoś zakupił, chyba dosyć cienkie jest w porównaniu do iPaky, miałeś może ?

//Aj jednak się przyjrzałem i o inne pytałem, to mi przypomina Nillkina plecki ;)