Wpis z mikrobloga

Zdecydowalem sie po 2 latach opublikowac nagrania z pracy, z kamer przemyslowych w sklepie, przedstawiajace nie wytlumaczalne dla mnie zdarzenia. Mialo to miejsce oczywiscie w nocy. Przedstawie wam teraz dwa filmy i jedno zdjecie do analizy, w razie potrzeby jestem w stanie przekazac kopie plyty osobom, ktore beda chcialy przeanalizowac prawdziwosc nagran. Jakosc dupy nie urwie ale zapraszam.

Pracowalem sobie jako ochrona na sklepie ( lapanie meneli to sprawa drugiego sortu, kontrolowalem pracownikow i jakosc towarow etc. ) Mialem dziwna zajawke, szukalem nagran z nocy, kiedy na sklepie nie bylo nikogo, zeby zobaczyc "cos". W koncu udalo mi sie to nagrac, tasmy zapisalem na plycie i odchodzac z pracy zabralem je ze soba. Ponizej przedstawie wam dwa linki + zdjecie. Ale pierw odpowiem na pytania uprzedzajace :

- Na sklepie w danym dniu nie bylo nikogo
- Zadne wiatraki, dmuchawy, klimatyzacje - wszystko wylaczam osobiscie przy pomocy kontroli VANGUARD ktora sprawdza stan urzadzen i informuje mnie telefonicznie
- Nie znam historii miejsca na ktorym powstal sklep
- Nie wiem czy ktos tam zmarl
- Tak, wczesniej wiele razy mialy tam dziwne incydenty ( otwierajace sie w nocy lodowki ktore wlaczaly alarm i przyjezdzala ochrona lub policja , przesuwajace i obracajace sie krzesla, rozbijajace sie butelki)
- Nie, nikt nie mial prawa manipulowac nagranami ani nie mogla byc to jakas osoba
- Nagrania pochodza z pierwszej reki, prosto z plyt CD odpalanych przez program INTELLEX

13 grudnia 2014 roku - godzina 4:31

Na widocznym obrazie z monitoringu, widac "lewitujacy" element oznaczenia pulek tzw. Trzymak na ceny. Dlugosc to okolo 160CM, waga niecale 500 gram. Element o godzinie 4:31 zaczal "odbijac sie od ziemi i latac" tym samym bedac "trzymanym" za gorna czesc, ktora nie oderwala sie od polki. Nie mozliwe jest dzialanie osoby trzeciej, gdyz sklep w tym dniu byl pusty i nie pracowala tam zadna osoba. Nagranie nizej to przechwycony obraz z plyty. Ogladnijcie sami :

Nagranie nr 1

14 grudnia 2014 roku - godzina 22:38

Na tym nagraniu, najwazniejszy element to prawy dolny rog ekranu, a dokladnie "pasek" z prezerwatywami ktory unosi sie w gore, a nastepnie obraca o 90 stopni w prawo. Piszac to mam ciarki... Calosc okolo 1 metra dlugosci i blisko 800gram wagi. Na sklepie nie bylo nikogo co widac na nagraniu. Zwroccie uwage, ze chwile przed, obraz w okolicy przedmiotu rozmywa sie, jakby widac reke - ale nie chce manipulowac tutaj nikogo myslami. Probowalem to skonsultowac z przelozonym, gdyz nagrywanie wlaczylo sie automatycznie pod wplywem "ruchu".

nagranie drugie

To samo nagranie z zoomem x3

zoom

Sytuacja trzecia : 13 grudnia 2014 roku - godzina 4:34

Aleja z kawami, okolo metr od miejsca w ktorym lewitowal plastikowy pasek. Z polki w niewyjasniony sposob odrywa sie plastikowa cenowka, ktora upada na regal z kawami - nagranie nie do odczytania wiec zalaczam tylko screena ktory widzicie u gory.

Ja mam swoje teorie, ale filmy zostawiam do analizy wam.

#paranormalne #duchy #dziwnerzeczy #zycieposmierci #cctv
CCTVm8 - Zdecydowalem sie po 2 latach opublikowac nagrania z pracy, z kamer przemyslo...

źródło: comment_XD8mxfnoKUy89K4VU4iVZGbineEuFP9O.jpg

Pobierz
  • 57
@lubielizacosy gwarantuje Ci w 100% ze to nie fejk, jesli chcesz to zaraz podesle kopie plyty na maila. Oryginal zostaje zemna na zawsze, chyba ze ktos zechce go zbadac komisyjnie ale odda.
@zloty_wkret to nie jest mozliwe z dwoch przyczyn
- nagranie zapisane automatycznie przez system wykrywania ruchu
- plyta zostala wypalona automatycznie po wlozeniu jej do napedu z dopiskiem "alerted videos"
@lubielizacosy stary, ten plastik stal oparty o ziemie :/on nie byl w zaden sposob ani zamocowany ani przyklejony. Sam go tam stawialem o godzinie 21:50 jak pomagalem kierowniczce przeniesc ostatnia skrzynke z ciastkami, a on lezal na ziemi. Nie ma mozliwosci zeby sie odsprezyl. To jest najdziwniejsze w tym wszystkim.
@CCTVm8:
Na pytanie "W jaki sposób dostrzegłeś tak małe szczegóły" odpowiedziałeś:

szukalem ciekawych nagran z nocy przez okolo 8 miesiecy

a dalej piszesz, że system sam "nagrywa" jakies zdarzenia w nocy

nagranie zapisane automatycznie przez system wykrywania ruchu

więc miałeś wszsytko podane na tacy, bo nie musiałeś w cale przeglądać przez 8 godzin jednego nagrania, tylko system sam nagrywał "fragmenty" w których coś się dzieje.
@zloty_wkret nagrania zapisane automatycznie, ale nie masz na nich wskazane co sie ruszalo i w ktorym miejscu. A fakt ze szukalem zjawisk, poparlem historia o "kliencie" ktora opowiedziano mi po pewnym czasie pracy tam. Po tych nagraniach, szukalem dalej. To jedna z 3 ocalalych plyt jakie posiadam, na innym m.in lodowka i interwencja ochrony.
@Andilanser Klient -

Godzina ok 21:30, ostatni moment do zamkniecia sklepu, w tym czasie informuje sie klientow o wyjsciu ze sklepu poniewaz 21:45 zamyka sie sklep, zamyka kasy, system, wylacza urzadzenia, uruchamia alarm i opuszcza teren marketu. calosc zajmuje okolo 25 minut. Kierowniczka sklepu na zmianie z dwoma facetami i dziewczyna ktora zajmowala sie ukladaniem towarow z Agencji, zastepca kierownika w tym czasie wypraszal klientow. Zacytuje go

"Magda juz szla z kluczami