Wpis z mikrobloga

Dobra,
Czy ktoś z Was ma jakieś pojęcie, dlaczego zamykają kolejno zlecenia po 24h ?
Moje itemy na 3 kontach w ciągu 3 godzin (20, 21 i 22) zrobiły się "CLOSED" ب_ب
Jak tak dalej będzie, to jak rano wstanę, to na następnych 6 kontach będzie to samo.
SZCZEGÓŁY:
- nie brałem kuponów 2/2,01
- kupowałem tylko te cebule za 1 centa
- płaciłem za wszystko jedna kartą (inteligo)
- nie kupowałem tej samej cebuli kilka razy, zawsze tylko po jednej sztuce każdego rodzaju
- na jednym koncie miałem 2, 3 a czasami tylko jedno zamówienie, brałem to, co mi się podobało, nie wszystko jak leci;
- karta ma limit 20k pln, nie ma limitu ilościowego/dzień (przynajmniej tego nie podają w inteligo)

ZATEM czym to "zamykanie" zamówień może być spowodowane ?

- czy z powodu tego samego IP ?
- czy z powodu płatności tą sama kartą ?
- czy z powodu tego samego adresu dostawy ?
- czy z powodu kupowania 2,3 rzeczy w danej godzinie ? (ale na jednym koncie miałem tylko jedno, ale też zrobili closed)

Napiszcie swoje spostrzeżenia

Jeszcze powiem, że 16 zamówień z jednego konta, które robiłem do wczoraj, do 10 godziny chyba, przeszło, a płaciłem tą samą kartą, o której piszę wyżej.

#aliexpress
  • 11
@przemek1259: w takim razie, jak koleżanka mnie poprosi o zapłatę za jej cebulowy towar z jej konta na ali, bo nie ma w tej chwili środków, to mi i jej zablokują z automatu .... Chore to jest. Ale pewnie tak żółtki to właśnie robią teraz.
@przemek1259: @MaareeX: @ziemniac: też coś dodam
Miałem kilka kont, wszystko co zostało kupione 24h temu za 0.1 poleciało, zakupy z kuponem opłacam przelewem i zostały. Nie wiem czy gdybym opłacił kartą tego też by nie cofnęli.
Ciekawe czy kasują cebulki za kupowanie tą samą kartą czy po adresie. Tak czy inaczej pozamiatane, jedna cebulka na adres/kartę i papa. Dobrze że jeszcze kupony na 2 działają.
@przemek1259: średni deal, kupować kartę żeby załapać jedną cebulkę :) kij im w oko, zamawiam i najwyżej za 24h anulują, specjalnie nie ma czego żałować a jak przejdzie to będzie miłe zaskoczenie