Wpis z mikrobloga

@marian9131: Jest taka jedna sprawa której nie bierzesz pod uwagę. Krajami rządzą ludzie którzy głosują na tych co dużo dają a nie są mądrzy w jakiejś dziedzinie. Coś jak Chleb i igrzyska. To się nigdy nie zmieni bo tak było od zawsze z paroma wyjątki. Nie przejmuj się niech życie ci przeleci między palcami i tak nic nie zmienisz.
@Kpiker: Powoli się godzę z tym, że zmiana czegokolwiek jest prawie niemożliwa ale do końca życia nikt mi nie wmówi, że czarne jest białe. A to co się odpieprza w internetach w ramach tego czarnego protestu to jest jakieś nieporozumienie. Łażenie na te demonstracje to powinien być spory obciach dla każdego kto tam się znajduje, a widzę że tak niestety nie jest.
@marian9131: W jakim sensie jest niby gorzej ze społeczeństwem? Ja odnoszę inne wrażenie, jest coraz lepsze. Starsza generacja była strasznie nietolerancyjna, zamknięta we własnym sosie, wręcz skansenowa, zero empatii dla drugiego człowieka. Im "nowsza" generacja tym zmienia się na lepsze. Już nawet po rynku pracy widać, że Janusze nie mogą sobie pozwolić na takie Januszowanie, bo pracownik już nie jest takim ciemnym chłopem pańszczyźnianym jak kiedyś. Społeczeństwo się rozwija ku lepszemu.
@Dawidino: Nietolerancja oraz tolerancja to są tylko punkty widzenia. Tak jak bycie za aborcją albo przeciw.
To nie jest zmiana społeczeństwa to jest zmiana poglądów z jednego radykalnego końca do drugiego.

Jak ludzie znajdą środek i oba końce kija znikną pogadamy o zmianach.
@marian9131: Degrengolada to ciągnie się właśnie za takimi barbarzyńcami, którzy wszystko zakazują i ograniczają wolność ludzi w imię ich fanatycznych poglądów, które większość ma w głębokim poważaniu.
@Dawidino: Wolnośc jednostki trochę górnolotne słowo, słyszy się o nim od kilkudziesięciu lat i każdy o nim mówił. Trochę puste słowo się zrobiło.
Wartościami są rzeczy w których nas wychowano. Wartości się zmieniają jak na wadzę w zależności od czasu jaki upłynął. co pewien czas wracając do pewnego punktu.

Dla mnie obecne zmiany są tylko kolejnym ruchem wagi.

Kurna na filozofanie mnie wzieło.
@marian9131: Nie, wręcz przeciwnie.

Tłumaczono to już tutaj. Połączenie się komórek wcale nie oznacza, że będzie ciąża, ignorancie.

Swoją drogą tacvy jak Wy chcą zabronić nawet usuwania ciąży pozamacicznej. To trzeba mieć nierówno pod sufitem.
@marian9131:
Nie czaisz, bo brak CI wiedzy.

Projekt ustawy zakłąda ochronę od chwili połączenia komórek.
A wtedy nawet nie ma mowy o płodzie ani ciąży.

W dodatku ten projekt nakazuje rodzić płody, które umrą od razu po przyjściu na świat.'
To jest koszmar. Być dziewięć miesięcy w ciąży, a potem urodzić dziecko bez mózgu i głowy, które od razu umrze.
Po co?!