Wpis z mikrobloga

@db95: Tam raczej ich nie znajdę. Muszę kupić, bo wszystkie zimowe buty rozwalają mi się zazwyczaj po ~2 miesiacach, a glany podobno niezniszczalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@69inch: No to buty wyglądające jak glany, ale nie glany
@alfabeta11: Coo, co ty w tych butach robisz, że po dwóch miesiącach są do wyrzucenia? Mam jakieś nołnejmy z Decathlonu, które w tym roku będą obchodzić swoją czwartą zimę i nic a nic się w nich nie psuje.
Idź do demobilu i kup jakieś obuwie używane przez służby mundurowe, polecam :)
@Piguua od kilku lat jest jakaś głupia tendencja, że buty mają podeszwy z pianki zamiast z gumy i to mi się ekspresowo rozwala po prostu;)
Wiesz gdzie w Szczecinie jakiś demobil jest?
@alfabeta11: Niestety nie, trochę daleko mi do Szczecina. Internety mówią, że gdzieś "na dąbiu" i "na turzynie". Możesz też wstukać w guglach "Obuwie taktyczne" I znajdzie mnóstwo wyników. Nie jestem pewien czy Ci się spodobają, ale część z nich jest bardzo podobna do glanów, i zapewne nie rozpieprzą się po miesiącu czy dwóch ;)
@alfabeta11 steelewdosyc ciężko teraz znaleźć, kilka lat temu już widziałam w bunkra ostatnie sztuki, możesz spróbować, masz dwa bunkry - jeden przy bramie, bardziej przy placu zwycięstwa, drugi reż przy bramie, ale jak się jedzie na wyszka, tak gdzie kiedyś kasy zditm. Jeżeli chodzi o sklep taktyczny na turzynie, to jest taki, ale tam bardziej dostaniesz desanty, plus taki, że bez blachy