Wpis z mikrobloga

No jak tam mirkowe świry? Kukle swędzą?

Wiecie co jest dla mnie najsmutniejsze w rządach PiS? To, że mirko w swojej negatywnej ocenie jest wciąż wyłącznie outsiderem.
Wydawałoby się, że PiS zdążył już #!$%@?ć pełen przekrój społeczeństwa, wszystkie grupy:....inwestorów.....ekologów....."obszarników" (XD).....kobiety.....konstytucjonalistów.....przedsiębiorców.....pedagogów.....właścicieli sklepów.....cyklistów.....innych użytkowników dróg zresztą też.....#!$%@? "wykształciuchuów".....ludzi z RiGCZem.....bogoli..... ̶a̶b̶o̶n̶e̶n̶t̶ó̶w̶ wszystkich.....p̶o̶d̶a̶t̶n̶i̶k̶ó̶w̶ wszystkich (oh wait...).

Pewnie coś pominąłem, bo trochę się tego brudu za paznokciami rządu nazbierało i ciężko to spamiętać. Krytyka rządu na mirko jest dość powszechna, ale po raz kolejny, tak jak z Korwinem, mirko jest w mniejszości, bezsilne. Tragiczne jest to, że możemy krzyczeć, sarkać, robić prześmiewcze memy, dodawać belki na głównej, a obywatele pozostaną głusi. Co z tego, że rozsierdzona jest lwia część grup społecznych? Ważne, że doskonale ma się twardy elektorat, który murem będzie stał za rządem wyklętym, aż to momentu kiedy to wszystko wyraźnie #!$%@? i unaoczni się obraz lasu albo chlewa obsranego gównem. Dopiero wtedy do tych pseudopatriotycznych łbów dotrze co się odszydłowiło, choć ja wolę zapobiegać #!$%@? od rzeczywistości niż go zebrać. Popatrzcie na najnowsze sondaże - PiS średnio 31,9%. W wyborach zdobył 37,58% głosów. Spadek o te 5-6 pp był spowodowany listopadową aferką z TK i wprowadzeniem 500+; kto miał pokrzyczeć to już wtedy pokrzyczał. Potem, od końca 2015 poziom notowań PiS się nie zmienił. Tylko w trzech sondażach (na przestrzeni roku!), wszystkich prowadzonych przez tylko jedną z agnecji (IRBIS) PiS nieznacznie przegrał. Miało to miejsce w grudniu 2015, w zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze istniał ZLew (pamiętacie?). Sprawy ucichły, a my znaleźliśmy się w dupie, w której niestety nie widać upragnionego światła jutrzenki odbytu.


#polityka #4konserwy #neuropa #polska #dobrazmiana #bekazpisu #boldupy #zalesie
Pobierz Enmebaragesi - No jak tam mirkowe świry? Kukle swędzą?

Wiecie co jest dla mnie naj...
źródło: comment_AtZ3JgNOYvkESoG6dQFl6lJkvILhccqu.jpg
  • 6