Wpis z mikrobloga

Mirki, powoli się sezon kończy więc ceny szos pójdą troszeczkę w dół (tak liczę). Sprzedałem już swoją poprzednią maszynkę (picrel) i teraz szukam czegoś do 2k cbl. Warunek konieczny to klamkomanetki. Czy moglibyście mi poradzić na co zwracać uwagę, jakiej grupy szukać w tej cenie, czego unikać i od czego właściwie zacząć poszukiwania?

#pytanie #szosa #rower
Pobierz
źródło: comment_v0augDbS69VLUyFtSpkNbhOu0TMl8nS0.jpg
  • 19
@fixie: Nie no, całkiem fajny ten Felt. Z tym, że wolałem się karnąć po sklepie Tribanem i odebrać go tego samego dnia. Niemniej teraz znając dobrze swoje preferencje "rurowe" może i skusiłbym się na niego obecnie.
@kocham_jeze: lepsza rama, grupa 2x9 zamiast prehistorycznej 3x9, taperowana główka, waga - tyle po stronie felta, na minus jedynie brak HTII - tyle jeżeli chodzi o Felta.
@Hardporecorn: Merlin ma często kody -10%, więc wychodzi tylko co przesyłka.
@ostry_wodorosty: @ostry_wodorosty: przejrzyj moje ostatnie wpisy - jest tam link do aukcji na której wystawiłem swoją szosę.
Tak czy siak do 2k to i tak będziesz miał "tylko" ramę alu, chociaż nie należy tego traktować jako wadę - karbon może i lżejszy i zwykle trochę sztywniejszy i lepiej tłumiący nierówności (ale nie zawsze w takich karbonach).
@ostry_wodorosty: Nie chce mi sie pisać na telefonie - przejrzyj mój profil i komentarze na mikro bo pisalem gdzieś o tym ostatnio. A tego mojego rowera to pooglądaj bo wszystkie istotne elementy pokazałem - stan zębatek (ostre żeby to zużyte), czy obręcze proste i powierzchnia gdzie klocki hamują nie jest zagłębiona zbyt mocno, pomachaj korbami czy nie ma luzu na osi suportu. Czy nie ma luzu na główce ramy, no i