Wpis z mikrobloga

Sorry za głupie pytanie, ale sprawa wygląda tak, że jutro wychodzę z piwnicy. Idę pierwszy raz do pubu z pewną dziewczyną (koleżanka z liceum)

W związku z tym mam kilka pytań:

1. Jak się przywitać? Podać rękę, powiedzieć "cześć", czy może się przytulić? (xd)

2. Ubrać się w garnitur czy po prostu jeansy plus sweter?

3. Jak się płaci w pubach? Na początku czy na końcu?

#stulejacontent #podrywajzwykopem #przegryw #stulej
  • 64
@Hgvo:
1. Buzi w policzek. Podawanie ręki kobietom jest pedalskie. Wiem, że to brzmi trochę bez sensu ale tak jest. Wygląda jak hoverhand stulejarza.
2. Jeansy + sweter. Tylko jakieś lepsze, nie takie które zakładasz do cioci.
3. Raczej na początku.
@Hgvo:

Obowiązkowo garnitur, kwiaty i wino, na pierwszej randce powinineś wynająć lokalnego muzyka najlepiej skrzypka by wam przygrywał podczas spokania, po spotkaniu całujesz w dłoń i dziękujesz, następnie zamawiasz taksówkę dla pani i opłacasz przejazd. Z takich oczywistości to wiadomo do jedzenia potrawa nie powinna kosztować mniej niż 50 zł do tego dobre markowe wino. Uda się, powodzenia.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I CHODZENIE DO PUBU Z DZIEWCZYNĄ BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UBIORĄ SIĘ W GARNITUR
@Hgvo:
1. ona wychodzi z inicjatywa
2. ubrać się stosowanie do miejsca. Pojdz do pubu wczesniej by zobaczyc jak inni i tyle
3. placisz od razu... dowiedz sie czy randka czy spotkanie - spotkanie - niech placi ona, randka, spoko, wywal te 10 zł
słuchaj to co pisze @Hgvo przeczytałem wszystkie komentarze i to najbardziej wyważony jaki tu jest. Chill out, dla Ciebie to moze cos wielkiego, dla tej osoby to tylko wyjście to pubu, bądź tego świadomy.
@kasiknocheinmal kredyt na szczęście w zł () Dzieciaki wspaniałe, takie rzeczy wymyślają, że jest ciągły ubaw. Żona na szczęście nie-feministka, opiekuje się nami. Jeszcze raz poszedłbym z nią na randkę.