Wpis z mikrobloga

@Nhfg45fffgg: Jestem praktycznie pewien, że jednak nie - bo zacząłem latać mniej niż 2,5 roku temu i nie miałem nigdy problemu ze zrobieniem darmowego checkinu w dwie strony przed wylotem, a na krócej niż 2 tygodnie nie latałem nigdy.
@Nhfg45fffgg: No to Ci nie powiem jak to działa, bo przecież bym zauważył przy poprzednich odprawach, że nie mogę się odprawić. Ech, będę musiał gdzieś z dziczy niemieckiej na telefonie walczyć :(
@czarne_skarpety: Dunno, może przy którychś usługach wykupionych jest inaczej. Ech, no nieważne, normalnie mi by to nie przeszkadzało, ale teraz mam raptem parę godzin między przylotem z Niemiec a wylotem do Polski, a w międzyczasie żadnego dostępu do komputera...
@kwiatosz: No jest to słabe niestety. Możesz odprawić się przez telefon. Chociaż po jednej przygodzie gdzie przed kontrolą bezpieczeństwa mi telefon upadł na ziemie i nie chciał się włączyć wolę mieć wydrukowany bilet ;)
@czarne_skarpety: No właśnie ja najbardziej lubię mieć zapas, czyli wydruk i aplikacja, albo wydruk i tatuaż. Pewnie NASA luźniej planuje podróż i przesiadki z autobusu do rakiety niż ja z samolotu do pociągu ( ͡º ͜ʖ͡º)