Wpis z mikrobloga

Mirusie, zrobię dzisiaj inne #rozdajo a w sumie to weźmiecie udział w #rozdajowciemno
Otóż w piątek #jadedoroboty na dokumentację do Szwecji na 2 dni a w poniedziałek na około tydzień do #singapur
Objaśniam zasady:
1. Zanim wyjadę tzn. w niedzielę wieczorem wylosuję osobę wygrywającą spośród obserwatorów mojego tagu #jadedoroboty lub obserwujących mnie na wykopie, które plusną ten wpis.
2. Po wylosowaniu zwycięzcy, wiedząc czy wygra różowy czy niebieski sam wybiorę upominek dla danej osoby z Singapuru.
3. Nie dyskryminuje zielonek, które założyły konto przed dodaniem tego wpisu.

Jako, że poprzednie losowanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, postanowiłem Wam sprezentować kolejne.

Wciąż czekam na Mirka, który zamówił pocztówkę i przywiozłem ją i czekam na wysłanie. Mirosławie - jak się nie zgłosisz do niedzieli dołączę ją dla zwycięzcy tego losowania.
  • 7
@kosmiczny_wojownik: Byłem 2 tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam fotki. Wszystko opiszę jeszcze z poprzedniej wycieczki, ale mam teraz straszny zapiernicz w biurze w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zajebiste jest China town i już nie mogę się doczekać wtorku( ͡ ͜ʖ ͡)