Wpis z mikrobloga

Mikri, Mirekczi, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Katowicach zaprasza na 38. edycję rajdu Jesienne Bacowanie na Jasieniu.
W ramach atrakcji, które będą na 100%:
-zimno w nocy
-ognisko w bacówce
-możliwość uwędzenia siebie, swojego plecaka, śpiwora i co tam jeszcze chcecie (głównie w dymie bukowym i sosnowym)
-Jasiernik (czy sernik na zimno, doskonały jak co roku ʕʔ)
-doskonała opieka przewodnicka
-herbata na wędzonej wodzie
-możliwość wyjścia z piwnicy i poznania ludzi

A w ramach atrakcji, które są możliwe, to mamy nadzieję na taki poranek, jak na załączonym obrazku.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) i nie straciłeś(aś) jeszcze konta na Fejsie po wszystkich inbach, które tu wykopki kręcą wokół Sylwii Jakiejśtam (co to podobno lubi dzieci, ale my nic o tym nie wiemy i ponoć nie ma dowodów, że tak nie jest... ( ͡º ͜ʖ͡º) ), to zapraszamy do obserwowania wydarzenia: https://www.facebook.com/events/185240908583758/ i ewentualnie naszego profilu tutaj i na Fejsie (https://www.facebook.com/skpb.katowice/)
Szczegóły w najbliższym czasie, serio (szybciej będą na pewnie Fejsie niż na mirko( ͡° ʖ̯ ͡°)).

#gory #beskidwyspowy #gorce #wyjdzzpiwnicy #hiking #beskidy #turystyka #bacowka #wiecejtagowniepamietam

Wołam @sikzmiednicy bo prosił. ;)
skpb_katowice - Mikri, Mirekczi, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Katowicac...

źródło: comment_nT5nORKvfYGwTCyBB0FjxHACF5VzpdLi.jpg

Pobierz
  • 18
no kurna, przy takiej ilości dymu, to nawet nie widać kto bolcuje!


@ladzik: właśnie o to chodzi... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Może dołączę, ale na rowerze, bo nie lubię chodzić.


@Pieseu: to musimy Cię zaprosić na metę, bo trasy rowerowej nie planujemy :( Meta pewnie będzie działać tak sensownie od 18-19.
to musimy Cię zaprosić na metę, bo trasy rowerowej nie planujemy :(


@skpb_katowice: Nie no, na Turbacz wjeżdżałem/wchodziłem m.in. czerwonym pieszym, prowadzenia roweru się nie boję, ale jak jest fragment, gdzie można pojechać, to nie ma sensu iść. Jak będzie pogoda, to nawet w najbliższych dniach mogę tam podjechać i zerknąć na stan szlaków.
@skpb_katowice: O kurde, ale zajebista sprawa. Jak wygląda sprawa noclegu? Własny namiot? Meta to tam gdzie studencka baza namiotowa pod Mogielicą? Można nie przyjść na zbiórkę w Katowicach, tylko w Tymbarku?