Wpis z mikrobloga

szanowni, czy po 1,5 miesiąca treningu na siłowni 3xtydzień FBW spadek w pasie 5 cm (109-104), waga 2kg (103-101) to wynik zadowalający? chodzi mi o to czy taki progres będzie się utrzymywał, czy niedługo się zatrzymam, co mnie zniechęci i spowoduje rezygnację. Michy oczywiście nie mam rozpisanej, co zrobiłem, to wyeliminowałem słodycze, śmieciowe i większość węgli. Dużo warzyw, mięsa, węgle raczej okołotrenigowo #mikrokoksy
  • 10
@kokoszanek: no waga o 2kg przy 100kg to takie dzienne wahanie :) ale dobrze ze z pasa leci. Choc ja bym bardziej przycial kalorie i dodal moze jakies cardio przez nastepny miesiac a pozniej zamienil je na deliatne interwaly.
@Nadrill: no bo z jednej strony czytam, że zejdzie z człowieka 0,5 kg tłuszczu na tydzień, ale z drugiej strony piszą, że pierwsze miesiące na siłce największe efekty @bst: ważę się co tydzień o tej samej porze, także wahnięć tutaj nie ma. Kalorii nie mam wyliczonych :)
@kokoszanek: To wylicz, bo czym szybciej sie wytniesz tym szybciej bedziesz mogl budowac mase. Teraz oczywiscie robisz ten mityczny rekomp bo tak dziala organizm ktory nigdy na trening nie byl wystawiony. Pozniej bedziesz musial poczekac pare lat na to zeby znowu moc robic rekomp :)
@bst: no chyba nie mam wyjścia, chociaż perspektywa przygotowywania posiłków na cały dzień przeraża :)
@Nadrill: no tak, tylko to wszystko trochę dziwne, bo 5 cm w pasie a tylko 2 kg na minusie. Mięśnie się tak szybko budują? Co prawda postęp w ciężarach jest, ale wydaje mi się to kwestia poprawienia techniki niż przyrostu siły czy masy mięśniowej