Wpis z mikrobloga

Tannoy M1 w stanie jak nowe kupiłem, Denon UD-M31 chyba, jestem tak zmęczony ze ledwo zjadłem izolację z kabli z taniej miedzi beztlenowej

Gra jak sprzęt za kilka tysiecy, wiem bo słyszałem, narazie nie ma akustyki nie rozstawilem jeszcze dziś śpią ze mną obok łóżka

Dobranoc umieram to był ciężki dzień...

#audioboners #audio
Pobierz D.....y - Tannoy M1 w stanie jak nowe kupiłem, Denon UD-M31 chyba, jestem tak zmęczon...
źródło: comment_MXAmGAtsMOGkzwoibuorIfBknvlXzFMz.jpg
  • 15
@kurdebalans: ta ostatnia (najnowsza) seria, znajomy wyczytał że najlepsze (poprawione magnesy czy coś), ale nie pamiętam, prawdopodobnie Węgry, teraz nie sprawdzę, z tyłu jest hologram numery seryjne itp ale chyba nie ma info o "made in"

Służyły za głośniki efektowe do kina domowego, kolesia namówił znajomy audiofil, ale koleś w ogóle ich prawie nie używał, zresztą wyglądają prawie jak nowe.
@DefinitiveFluffy: Made in England czyli angielskie tak jak ich firma, były z tego co pamiętam pierwsze, później były produkowane w innych miejscach.

Moje made in Europe czyli Dania / Węgry / albo też UK - tak odpisał mój znajomy który z tego samego zestawu wziął M2.5.
@DefinitiveFluffy: Gratuluję . M1 to dobry zakup w tej cenie, ale nie przesadzajhmy z tą 1/3 wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam gram na r1 - lepiej wykończona obudowa (fornir) i podobno inna zwrotnica. Poszukaj do nich wzmacniacz nada albo rotela , ew. yamaha, to się ożywią. Wbrew pozorom lubią prądzik, u mnie na początku grały z pianocraftem i po zakupie wzmacniacza z tym samym pianocraftem jako
@eryk1982: narazie to zagrają z topowymi monoblokami Musical Fidelity MA65 (klasa A) które mimo stylu marki są uważane za jasne. Do tego żywy lampowy preamp oraz neutralno jasne źródło któego jeszcze nie mam, myślałem nad Cambridge Audio DacMagic, ale to w przyszłym roku.

Docelowo oczywiście będę szukał innych kolumn.
@eryk1982: miałem kiedyś tani chiński wzmak lampowy 2x25W i grało to magicznie, lampy są niesamowite, ale temten sprzedałem bo kanały nie grały równo. Polecam na początek cokolwiek, nawet za około 1k da się czasami kupić.