Wpis z mikrobloga

@kiera1 Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć c oś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@kiera1: tzn dziewczyna zamiast Cie kopnac w dupe i moze spowodowac, ze zaczniesz walczyc z alkoholizmem, jest na tyle tolerancyjna, ze walicie wode rano? Ciezko bedzie, powinna jakies granice zaczac stawiac.
@miknan: Powiedziałem jej dzisiaj aby się trochę wyluzowała i napiła w drodze wyjątku.

Zresztą ona codziennie mnie wspiera, i tak już piję znacznie mniej niż pół roku temu, a do końca tego roku postawiłem sobie za cel całkowicie przestać pić.
@kiera1 wstaje właśnie po nocnej zmianie w pracy i inba numer1 na mirko, że ktoś kupił wódke o 8 rano xDDD
Sam tak pare razy miałem i to nawet nie w weekend (olaboga!) Właśnie się dowiedziałem, że jestem patusem xDD
OP nikomu nie szkodzi, nie łamie prawa, ale patologiazewsi!!!!!1111jedenjeden
Poważnie zajmijcie sie śmiesznymi obrazkami bo to jeszcze wam wychodzi. Żenada i patologia to wy a nie OP. Miłego weekendu :)
@odislaw: mam na mysli, ze jesli ktos popiera / pije i przyklaskuje piciu z samego rana co 'nie jest do konca normalnym zachowaniem w ogólnoprzyjętych normach społecznych' to musi liczyć się z tym, iż z potencjalnym problemem, warto by umiał sobie poradzić. Wyłamujesz się z pewnych norm, to przyjmij to na klatę i zmierz się z konsekwencją.
@vasil: Ale co w tym złego? Pora dnia jak każda inna, każdy niech sobie pije kiedy chce. Kto powiedział że spać mam w nocy a "żyć" w dzień? A może ja lubię na odwrót, całą noc nie spać a odespać za dnia. Może wolę się napić rano a nie wieczorem. Na tym polega wolność że każdy robi co chce dopóki nie narusza swoim zachowaniem wolności innych. Kupił sobie wódkę, napije się
@kiera1:
chwalisz sie czy zalisz? ale patologia z ciebie. łap plusy, wspieraj alkoholizm, dziewczyna sika w majty bo alko kupił, wow!:) 13 letnie seby tak robia i wiesniaki:) mireczku nic nie poczujesz 0,7, jeszcze nie tażasz się w błocie, ani wymiocinach, elo, kul ziom jestes:) a pozniej w krzaki z rozowa, co? casanova:)

zalosne:)

jak zwykle polowa ludzi wspiera, a druga gani. dobrze ze jestem w tych drugich. tobie tez polecam