Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: Zależy co cenzurujesz. Jeśli cenzurujesz wypowiedź, której autor obraża, szerzy rasizm, antysemityzm etc., to nie ma nic zdrożnego w usuwaniu takich komentarzy. Natomiast cenzura normalnego komentarza nie jest OK. Cenzura cenzurze nierówna.

A co do portali społecznościowych, to właśnie właściciele dbają o porządek. Cenzura treści nie na poziomie jest walką z chaosem, a nie jego generowaniem.
@dziadekzwehrmachtu: różnie bywa, ostatnio była historia kiedy na facebooku nie ocenzurowano sytuacji, którą opisujesz czyli obrażanie, a jak tylko zmieniono osobę obrażaną, inwektywy zostawiono identyczne, to już uznano, że to moment na cenzurę. Dość śliski temat co należy już ocenzurować/usunąć, a na co pozwolić.
@stan-tookie-1: To jest dość trudny temat, bo granica jest bardzo płynna. Zwróć uwagę na jedno - obrażanie papieża trwa od kilku lat i przez ten czas FB ogarnął, że to jest trolling. A próba zrobienia profilu i zarzucanie szefowej FB na Polskę pedofilii była prowokacją w stronę portalu.

FB toleruje trolling, bo bardzo trudno jest z nim walczyć. A poza tym nie chcą pójść drogą Google. (nigger=Google)
@Kapitalis: Pytaj mi się a ja Ci się... Mnie też kiedyś #!$%@? #polityka do znaleziska z odejściem Owsiaka z radiowej trójki. Powód? Tag #dobrazmiana i "upolityczniona trójka" w opisie. Dlatego też teraz wszystko, co najdrobniejszy może mieć połączenie z polityką z automatu tag #polityka jest.

A z drugiej strony, co to jest za cenzura, skoro znalezisko 900 wykopów ma ponad 8k wyświetlen a Ty nie jestes z banem?