Wpis z mikrobloga

Mirki planuje kupno telefonu Xiaomi redmi note 3 pro bądź Xiaomi redmi note 4 i tu się zaczynają schody ponieważ nie mogę znaleźć informacji czy w tych telefonach będzie działać #lte w #nju mobile. A kolejna sprawa to czy lepiej zamawiać w #aze (http://xiaomi.com.pl) czy w #ibuygou. Wiem że AZE zmieniło nazwę i nie mają najlepszej opinii w internecie i tak nie bardzo uśmiecha mi się zamawianie u nich telefonu. Co do Ibuygou czy ktoś oddawał telefon zakupiony tam na gwarancje w polskim serwisie i czy naprawa przebiegał sprawnie?
  • 11
@Guildfan: AZE płatność za pobraniem, gwarancja szybkiej wysyłki. Co do LTE AZE oferuje KATE czyli przyszłościowe LTE 800mHz B20, a IBG nie oferuje tej wersji tylko ,,zwykłą". Minusem KATE jest jeszcze brak oficjalnej możliwości zdjęcia BL chyba, że to już się zmieniło i z tego powodu brak xiaomi.eu ale to do czasu.
No ten system działania sklepu AZE jest dość niepokojący. Tym bardziej przy takiej częstości zmian nazwy to pewnie za jakiś czas o gwarancji będzie można zapomnieć bo pewnie i sklep przestanie istnieć ;p
@Guildfan: gdyby przez zmianę nazwę sklepu patrzeć na jego wiarygodność to już kilka znanych firm powinno upaść. AZE jak widać z powodu problematycznego kontaktu jak i jego braku istnieje, ludzie kupują, oceniają i jest przez to jakiś marketing, którego sklepowi brakuje.