Wpis z mikrobloga

Slovan Bratislava - Lada Togliatti (KHL, 19:00)
Strzelec bramki: Jakub Valsky
Kurs: 5,75 (@6,20 w Fortunie)
Bukmacher: Unibet
Stawka: 180 zł (potencjalna wygrana: 1035 zł)

Podaję dwa warianty z myślą o tych, którzy nie grają w internecie. Po opodatkowaniu różnica na korzyść Unibetu jest minimalna.

Co ten Slovan to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym miał zacząć opowiadać, co tam się odjaniepawla, to nie wyrobiłbym się do rozpoczęcia meczu. No, w każdym razie Riha zapowiedział, że kolejne wzmocnienia nadejdą już niebawem. Lepiej, żeby dotrzymał słowa, bo inaczej nasi sąsiedzi playoffów nie powąchają. Kolejny raz próbujemy wyłapać wysoki kurs. Jakub dołączył do Slovana przechodząc z mistrzowskiego Liberca, po kapitalnym sezonie z 20 bramkami. Kilka spotkań widziałem nawet na żywo, bo jeżdżę po całej Europie oglądając to, czego nie mam w Polsce, a co chociaż w postaci namiastki hokeja zza Oceanu mam na wyciągnięcie ręki. Czech niby tylko 4 punkty, w tym jeden gol, ale trener mu ufa: 15 minut na mecz, sporo strzela. Jak dotychczas jest w mistrzowskiej formie jeśli chodzi o dochodzenie do kapitalnych sytuacji strzeleckich i marnowanie ich sekundę później. Kolejny z grona zawodników potrzebujących choćby wturlania tego krążka do bramki, żeby nabrać wiary. Valsky ze świetnej strony pokazywał się w meczach z SKA (blamaż w Bratysławie), Podolskiem czy ostatnim z Kazaniem. Za wyjątkiem tej drugiej, są to ekipy z najwyższej półki. Czech to niezły byczek, bardzo dobrze zbudowany, szybki, nieźle grający z rywalem na plecach. Strzał kąśliwy i bardzo szybki ( w murice mówio na to kłik rilis xD). To też kwestia paru spotkań aż wpisze się na listę strzelców. Ale lepiej teraz, bo to ostatnia gierka u siebie przy 10k fanatyków zdzierających gardła, niż później - z SKA i CSKA na wyjeździe xD

Przy okazji, jako fanatyk hokeja, mam też wiele wspomnień z nim związanych. Wspomnienia przekładają się na gadżety i tak dalej. Jako że dzisiaj Slovan, a swego czasu (dokładniej to mniej więcej rok temu po ostatnim meczu homestandu w Bratysławie) zrobilem wraz z kumplem flaszkę z paroma zawodnikami tejże ekipy i ogółem mam kontakty pisząc kolokwialnie, mogę zaoferować małe #rozdajo. Do zdobycia autograf Jonathana Cheechoo który dostałem po zakończeniu jednego ze sparingów w tym roku. Nie chcę mi się za bardzo tłumaczyć, kim jest, bo jeśli ktoś zna się na hokeju, gościa który strzelil 56 goli jednego sezonu NHL nie znać nie może. To, że później troche spadł z rowerka i mocno obniżył loty to już inna bajka, ale gość jest wciąż klasą samą w sobie xD A ci ktorzy się nie znają i tak nie będą zainteresowani.

Nie chcę żadnych plusów ani nic bo to nie jest przedszkole, jeżeli ktoś byłby chętny na takiego fanta niech po prostu napisze w komentarzu coś na temat bukmacherki/hokeja a ja sobie wybiorę jedną osobę xD Zachęcam przy okazji do obserwowania tagu #strzeliczyniestrzeli, postaram się utrzymać dobrą skuteczność. Pod koniec miesiąca, jak juz zapowiadalem, podliczę te typy, przy których była stawka.

#strzeliczyniestrzeli #bukmacherka #hokej
  • 4
@sheaweber6: byłem kiedyś na Slovanie, ale jeszcze na starym obiekcie (nowy był w budowie albo remoncie przed mistrzostwami), świetny klimat mieli na tym lodowisku. Największe wrażenie zrobił wtedy zawodnik Slovana, tylko już nie pamiętam nazwiska, jak się chłop (zawodnik z pola) zaczął rozgrzewać i rozciągać, to powiem szczerze, u nas w PHL< chyba większość bramkarzy nie jest tak rozciągnięta jak on.
A hokejowo mam zaliczone juz Niemcy, Czechy, Słowację, Finlandię, brakuje