Wpis z mikrobloga

Oto historyczny moment. Miotła wygrała z odkurzaczem.
Odkurzacz miał zamiar wjechać na stację dokującą, ale uprzednio zrzucona przy sprzątaniu miotła zablokowała dostęp.
Przez godzinę podjeżdżał, próbował zaparkować i odsuwał się wkurzony ( ͡ ͜ʖ ͡)

#heheszki #chuwi #technologia #truestory #technologia #kontra #zycie
Pobierz fstab - Oto historyczny moment. Miotła wygrała z odkurzaczem.
Odkurzacz miał zamiar ...
źródło: comment_Dp4gZl6XnGGfineKr3R5J0MO6v3ONVEs.jpg
  • 27
@fstab: Korzystasz z mycia ścierką? W ogóle ta ścierka ma sens? Osobiście zastanawiam się nad A4, ale nie ma ścierki więc się zastanawiam jak to działa i czy ma sens.
@Psota: Tak, zakładam mopa jak daję go do sypialni, ale i tak raz na jakiś czas normalnie myję podłogę.
Guma w turboszczotce daje radę, polecam.
@WatchYourBack: W całym mieszkaniu mam panele. Szczoteczka fajnie się spisuje bo wymiata kurz z krawędzi, gdzie miotłą nie chciało mi się męczyć.
Do łazienki, gdzie są płytki nie wpuszczałem.
Raz zawinął się o kabel i raz utknął na suszarce na pranie, problemy rozwiązane i sobie jeździ i wraca jak jestem w pracy. Bajer bo nie trzeba zamiatać, tylko przed wyjściem przesunę fotel od komputera na środek pokoju i tyle.
@Psota Scierka nie ma sensu. Od kiedy kupiłem dla siebie V5, to użyłem jej 2 razy, efekt słaby (chociaż v7 ma chyba jakiś lepszy patent ze scierka). Ale poza tym to rewelacja. Kto ze znajomych przychodzi i widzi jak to sprząta, to chce takiego dla siebie.
@fstab fajnie to wygląda, trochę zazdro :-) a jak to ma się z odkurzaniem katow w mieszkaniu? A taki za parestowek tani to warto myśleć żeby zamienić zamiast piorącego zelmera aquawalet bo pralem nim dwa razy :-)
@KLIFord: kąty spoko wymiata, ale musisz mieć większe mieszkanie a nie kawalerkę. Chodzi o to, aby mógł się obrócić i zamieść zmiotką - tą z boku. Ja biurko od ściany mam dokładnie ja jego szerokość - wjeżdża, robi obrót i wyjeżdża. Daje radę. Wiadomo, za łóżkiem, za szafą itp. trzeba samodzielnie ogarnąć, ale tam się rzadziej sprząta.
@fstab No tak tak... Myślałem nie raz o takim ale rozstrzal mieszkań od 38 do 74 które wynajmowalem/zamieszkiwalem to chyba za mało na takiego... Tym bardziej takiego jak twój za 3k :-) A jak się domyslam za 300-500 nie warto rezygnować z odkurzacza. Ale dzięki za opinie :-)