Wpis z mikrobloga

uszkodzony uklad Tristar(U2)


@Pan_Slon: Tak będzie? Bo laduje się normalnie od zera, tzn może się rozladowac do 0% i wylaczyc a po podpięciu ładowarki wstaje normalnie, z uszkodzonym tym układem by tak było?
Zamknąć ryje wykopki najlepiej to tylko zawołać jak wygracie, za darmo wam wszystko dać, robić rozdajo i jeszcze źle xD A takie teksty "na #!$%@? mnie wolasz, ogarnij się usuń konto" do prywatnej firmy to możecie tylko na wykopie przegrywy, usuńcie konta pajace.

OO CZARNO LISTO BO MNIE ZAWOLALES I NIE WYGRAŁEM no nie zesrajcie #!$%@? debile xD
@luka333: Przez uszkodzenie ukladu Tristar zwieksza sie zuzycie pradu, telefon nie wchodzi w stan uspienia rozladowujac akumulator. Czesto jest problem z ladowaniem akumulatora, zbyt niski prad pobiera.
Ze by w 100% potwierdzic diagnoze urzadzenie musi znalezc sie w moich rekach ;)
Przez uszkodzenie ukladu Tristar zwieksza sie zuzycie pradu, telefon nie wchodzi w stan uspienia rozladowujac akumulator. Czesto jest problem z ladowaniem akumulatora, zbyt niski prad pobiera.

Ze by w 100% potwierdzic diagnoze urzadzenie musi znalezc sie w moich rekach ;)


@Pan_Slon: Jaki koszt wymiany np. u Ciebie jak cos? Sam układ widze allegro niecale 25zl
@enron: bateria była wymieniana?


@iPatrol: nie, w telefonie nic nie było robione od zakupu (ponad 2 lata temu). Po prostu zastanawiam się czy sprawa się skończy na wymianie baterii (i czy to typowe objawy dla samej słabej baterii), czy coś grubszego :)
Im mniej warty model tym mniej opłacalne się takie grzebanie robi, wiadomo


@luka333: To niestety fakt ale tez niestety sprzet do serwisu na odpowiednim poziomie, nie tanieje tak szybko.