Wpis z mikrobloga

@spokojnie_to_ja: @Sofa: @hjkl: @WstretnyOwsik:
Gurwa, jak mnie to wgurwia.
Jakiś czas temu podczas remontu salonu zamiast kupować nowy żyrandol, kupiłem trochę kabla w oplocie materiałowym, oprawki i "żarówki Edisona". Zrobiłem sobie fajne oświetlenie- kto nie przyszedł był pod wrażeniem.
A teraz? Każda Grażyna i Janusz może coś takiego mieć - cały klimat i oryginalność rozwiązania poszły się je*ać.
@hjkl: Pierwszą taką "instalację" zrobiłem jako kilkonastoletni gówniak w swoim pokoju. Rodzice mieli ból dupy, że w pokoju mam jak "na melinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A teraz co? Zobaczył jeden z drugim w jakieś gazetce takie rozwiązanie i bezmyślnie małpuje.
@hjkl: Pierwszą taką "instalację" zrobiłem jako kilkonastoletni gówniak w swoim pokoju. Rodzice mieli ból dupy, że w pokoju mam jak "na melinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A teraz co? Zobaczył jeden z drugim w jakieś gazetce takie rozwiązanie i bezmyślnie małpuje.


@KolejnyLosowyLogin: Jaka cebula z ciebie xD
@Elvadom: Należy rozróżnić inspirowanie się od kopiowania. Jest różnica między wystrojem mieszkania inspirowanym jakimś filmem lub książką a "Grażyna! Patrzaj jakie fajne sznurki z bańkami w gazetce z Bodzia - kupimy takie do domu, będą pasować do meblościanki".