Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Freakz

Freakz

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1126211
  • Znaleziska 82666
  • Mikroblog 1043545
  • Obserwujący 432
  • Obserwowane 106
Freakz
Freakz przedwczoraj, 17:57:08
  • 3
Piękny to był mecz, byłem tu.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz przedwczoraj, 17:39:02
  • 1
Wybłagają tego gola niestety
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz przedwczoraj, 17:10:02
  • 0
Co tu taka cisza na tagu
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 17:10:12 via Wykop
  • 1
@Freakz: wszyscy spia
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
12.06.2026, 18:38:40
  • 11
#mecz komu kibicujecie se
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 12.06.2026, 18:39:23 via Wykop
  • 1
@annlupin: Ludziom
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
12.06.2026, 18:20:24
  • 7
Co to za g---o?
Bananada - Co to za g---o?

źródło: IMG_6137

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 12.06.2026, 18:21:59 via Wykop
  • 6
@Bananada: dostali na stworzenie tego piwa 40 mln zł dotacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz 09.06.2026, 23:02:49
  • 9
Wyświetliły mi się wasze wysrywy w gorących i dałem się nabrać na krach srach
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz
Autor
09.06.2026, 23:04:33 via Wykop
  • 1
@Graner: ciekawe czy są tu gdzieś prawdziwe i poważne treści...
  • Odpowiedz

261

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Polacy opracowali precyzyjniejszy system do operacji szczęki. Patent gotowy

Śląski Uniwersytet Medyczny opatentował system nawigacji do zabiegów ortognatycznych. Pozwala chirurgom ustawiać odłamy kości szczęki z mikrometryczną precyzją, jest tańszy od rozwiązań tytanowych i jest już testowany na pacjentach w klinice w Katowicach.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 07.06.2026, 09:20:19
  • 16
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    innowacje
  • #
    technologia
Freakz
Freakz 07.06.2026, 19:08:04 via Wykop
  • 0
Nic wielkiego, patent jak na śrubkę do nocnika. Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Freakz
Freakz 31.05.2026, 16:59:21
  • 2
Wyłączyłem, nie da się tego oglądać.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 31.05.2026, 16:55:47
  • 3
Oglądanie tego jest jak masochizm.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
31.05.2026, 16:56:33 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
31.05.2026, 16:07:52
  • 3
Widzicie to są te detale, Polska tworzy i nie strzela a inne zespoły mają jedną sytuację i ją wykorzystują #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 31.05.2026, 16:08:41 via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: #zakazdymrazem
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1377
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz 30.05.2026, 15:47:44 via Wykop
  • 1
Rozstałem się niedawno z narzeczoną więc od związków chce odpocząć.


@lubie-sernik: o kurde... to stąd ta podróż, powodzenia ^^
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz 30.05.2026, 15:55:16 via Wykop
  • 3
@lubie-sernik: A bo ja zmieniłem swoje życie, żyję sobie na spokojnie z narzeczoną i planuje ślub hehe. Rzadko tu zaglądam już, ale fajnie widzieć niektóre znajome twarze ^^
  • Odpowiedz

1338

[AFERA] Analiza 13 tys. wypowiedzi antypolskiego trolla @Icouldbeyourmom

Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!

CosmicWarden
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2026, 11:42:46
  • 263
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Freakz
Freakz 30.05.2026, 06:48:10 via Wykop
  • 4
@robertkk:

@CosmicWarden tu masz kolejnego, aż sam się wystraszył, że mógłbyś zrobić jego analizę. Też wyjątkowy szkodnik z ukraińską agresywną propagandą.

1397

Newag złożył wniosek o odebranie immunitetu posłance Paulinie Matysiak

Newag złożył wniosek o odebranie immunitetu posłance Paulinie Matysiak

Kolejarze oskarżają ją o pomówienie. Chodzi o sytuację, gdy posłanka mówiła o możliwych nieprawidłowościach w pociągach tego producenta.

adk
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 12.05.2026, 18:57:57
  • 112
  • #
    newag
  • #
    kolej
  • #
    afera
  • #
    polityka
Freakz
Freakz 13.05.2026, 17:02:24 via Wykop
  • 2
Dobrze, że moralności zawsze zwycięża
Freakz - Dobrze, że moralności zawsze zwycięża

źródło: 1000013641

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1713

Friz: Ma fundację rodzinną, by nie płacić podatków i wybielał się u Łatwoganga?

Friz: Ma fundację rodzinną, by nie płacić podatków i wybielał się u Łatwoganga?

Karol Friz Wiśniewski jakiś czas temu wzbudził sporo kontrowersji, mówiąc o swojej strategii inwestycyjnej, która przewiduje wykorzystywanie fundacji rodzinnej, by nie płacić podatku od zysków kapitałowych.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 06.05.2026, 07:05:26
  • 311
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    infuencer
  • #
    prawo
  • #
    friz
  • #
    ekipa
Freakz
Freakz 06.05.2026, 22:05:00 via Wykop
  • 2
@FoolyKewly:
Skala ignorancji, głupoty i wykopstwa w tym znalezisku jest porażająca.

Media grają wami, używając emocji przeciwko wam samym.

"Fundacja" w tym terminie to niestety przekleństwo. Wszystkim kojarzy się z fundacjami

4023

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło ponad 200 skarg na odcinek programu Polsatu "Państwo w Państwie". Omawi

nilphilus
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.05.2026, 07:24:41
  • 573
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
Freakz
Freakz 04.05.2026, 12:57:36 via Wykop
  • 4
@kogut_20: czyli dziennikarz prowadzący ten program, który nagłaśnia patologię w państwie też powinien to robić za darmo? Dlaczego uważasz, że jakakolwiek społecznie akceptowana proaktywnosc musi być za darmo?
Freakz
Freakz 26.04.2026, 21:22:00
  • 0
Ma ktoś screena co tam było napisane, że za top 1 donejtora będzie w nagrodę?
#latwogang
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freakz
Freakz
Autor
26.04.2026, 21:26:44 via Wykop
  • 0
@josedra52: dzięki
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz
Autor
01.05.2026, 06:13:57 via Wykop
  • 0
@izimizixdd: czemu nie xtb?
  • Odpowiedz
Freakz
Freakz
Autor
04.05.2026, 05:19:19 via Wykop
  • 1
@izimizixdd: nie robią nic złego, tylko okradają klientów... ale czasami zwracają pieniądze xD
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
01.05.2026, 04:31:15
  • 372
Smacznej kawusi #spierdotrip
cebekk - Smacznej kawusi #spierdotrip

źródło: 20260501_062745

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Freakz
Freakz 01.05.2026, 06:12:10 via Wykop
  • 1
@cebekk: zajebiście, poczęstuj herbatką
  • Odpowiedz

1023

2 000 mln zł przekażą Polacy na raka tego kraju

2 000 mln zł przekażą Polacy na raka tego kraju

Górnicy (nie) dziękują że każdy z nas wpłacił tam 117 zł. U nich nie było 10 dni liva i nikt nie musiał golić głowy. Dodatkowo nie musicie się martwić czy darczyńców i beneficjentów orżnie na kasę fundacją.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
money.pl
dodany: 27.04.2026, 06:55:39
  • 153
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    slascycyganie
  • #
    canselfame
Freakz
Freakz 27.04.2026, 12:46:35 via Wykop
  • 0
Przecież znamy wszyscy taką jednostkę


@andrzej67: no niekoniecznie wszyscy znają, więc rozumiem zabieg xD

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
Freakz
Freakz 27.04.2026, 10:21:33 via Wykop
  • 0
A to nie jest formą kradzieży lub wyłudzania środków publicznych jeśli płacone są zawyżone stawki?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1723

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy okazuje się, że stanie na chodniku 100 metrów od przedszkola może być powodem do podjęcia interwencji przez policję oraz skutkuje wyłudzeniem danych. Film @Wojtek_dokladnie_Samochodoza, o którym wspominam: https://www.youtube.com/watch?v=rianpKO7W9c Chcesz

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 26.04.2026, 07:01:33
  • 215
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
Freakz
Freakz 26.04.2026, 08:52:21 via Wykop
  • 16
@adrninistrator: xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Kocham niskie tony

  • #hardstyle <3 ­ ­ ­ ­ ­▲ Pierwszy milion akcji na wykopie ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ Zapraszam na discorda w linku obok ^^
  • 18.07.2018
  • https://discord.gg/nocnainaczej

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.04.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.11.2018

    Komentator
  • VIP
    od 11.04.2020

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 06.08.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.12.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking