Wpis z mikrobloga

Tym razem będzie rozbudowany #gownowpis będzie i ciut poważniejszy. Jak ktoś z tego powodu będzie miał ból dupy -> scrolluj dalej.

No nie omieszkałem z rana sprawdzić, czy drama Pawian vs Gargamel ma się dobrze. I ma. Z tym że widać, jak ten pierwszy zaczynia nie dawać sobie rady. Nawet mi się szkoda zaczęło go robić, gdyby nie to, że facet nie zdaje sobie sprawy, że obrywa własną bronią (czyli wpieprzanie się w prywatne życia, stalkowanie, wyciąganie i upublicznianie brudów i danych typu adres zamieszkania). Ja już wolę nie myśleć, co go może skłonić do tego, żeby zmienił własne zachowanie xD

Kastrat zdaje sobie bardzo dobrze sprawę, że przegrywa walkę i zaczyna atakować naszą dwójkę "meme familiarzy", którzy bez żadnego bluzgania na lewo i prawo, kilkoma komentarzami podsumowują jego działalność. Jechanie po typie "który dopiero niedawno ogarnął, że istnieje coś takiego jak fryzjer" (no Pawian, przynajmniej cały czas Kuba wygląda jak człowiek, a w dodatku patrząc na stare zdjęcia, ty też miałeś z tym problem xD) oraz koleś z dziewiczym wąsikiem (który miał dziewczynę). Oczywiście ich komentarze nazywa #!$%@?, ich samych "#!$%@? 12-latkami" (wut?). Widać, że już nie daje sobie z tym rady, syndrom ofiary coraz bardziej się załącza. Pół biedy, gdyby koleś wyrażał się poprawnie i mądrze, ale wielokrotnie powtarzałem, że w jego słowniku jest dramat, nie potrafi sklecić ani jednego porządnego argumentu podczas takiej dramy (w końcu trafił na kogoś inteligentnego), więc będzie jechał na tych prymitywnych sposobach.

I w sumie zaczęło mi się go robić żal. Mógłby się ogarnąć, pójść na siłownię, do psychologa, z pracą nie wiem jak (ale patrząc z jaką częstotliwością #!$%@? te filmiki, chyba jest na utrzymaniu rodziców), robić wiele ciekawych rzeczy, znaleźć sobie ogarnięte towarzystwo znajomych i różową. Ale zaraz, zaraz, przecież on robi to na własne życzenie. Gdyby się chciał zmienić, to byłby na innym, lepszym miejscu dawno temu, tymczasem on się pogrąża w stulejarstwie, mieszkania w syfie i bezradności. To wszystko, co się #!$%@?, jest na jego własne życzenie, więc niech mi ktoś już nie mówi w przyszłości, że będzie jakaś tragedia i nagle Pawian stanie się ofiarą, bo tak zaczynam wnioskować po jego desperackim zachowaniu, że coś źle z nim się dzieje. To jest możliwe, ale może jednak dalej będzie pruł kilka filmików na dzień z hejtem na Nanami Chan, LM96 czy innego Medusę i pokazywał, jakim majestatem i godnością jest te jego 6 stów z jutuba XD Taki funfact, że taki patus Medusa dość szybko teraz się wybije przy Boxdelu i Stuu, i będzie zarabiał grubsze hajsy + "znajomości w elycie".

TL;DR
Statek Pawiana tonie, a Pawian razem z nim. Jakby chciał, to byłby w lepszym miejscu.

#polskiyoutube #kastratcontent
Pobierz poloyabolo - Tym razem będzie rozbudowany #gownowpis będzie i ciut poważniejszy. Jak ...
źródło: comment_B5cIVkdBGiO5KHlrS8ScI82Pd6bZVUmx.jpg
  • 20
Btw, spojrzałem jsc na kanał, przywrócił swój filmik pokroju "Tak, mam depresje" i wyłączył komentarze. No już bardziej udowodnić się nie da, że nie daje się rady ze swoją krytyką xd.
@poloyabolo: on już nawet wśród swoich "przyjaciół" ma #!$%@? [](http://www.wykop.pl/wpis/20319803/#comment-72641703). Okiem Fabiana skończy się w najlepszym przypadku kolejną dożywotnią stulejką, w najgorszym zamiast liści na drzewie będzie wisieć Pawian, z własnej inicjatywy, bo nie da już sobie rady z życiem
@desensitization: prosz https://www.youtube.com/watch?v=CUOKlM4A6m8
r.....a - @poloyabolo: on już nawet wśród swoich "przyjaciół" ma #!$%@? [](http://www...
@amp: Wszystko fajnie, ale nie masz tutaj do czynienia z wielkimi jutuberami, które odwalają jeden wielki teatrzyk, kreują jakieś tam postacie i tak dalej, tylko z rzeczywiście sfustrowanym stulejem z rzeczywistymi problemami, który nie pojmuje zasad funkcjonowania i bytu na jutubie i atakujących wszystko co popadnie, byleby podbić sobie ego i nie zrozumie tego, co np. ty chcesz przekazać. A to jest różnica.

Poza tym, który youtuber/partner by miał z niego