Wpis z mikrobloga

Olaboga opozycja wojska terytorialne szkaluje

W dzisiejszym #skrotwiadomosci:

- Antoś udaje że zna się na dyplomacji
- Neonaziści
- Prężenie muskułów i zabawy w piaskownicy
- FUNDACJE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KOLESIOSTWO REEEEEEEE

Ja nie nazywam się Krzysztof Ziemiec i nigdy nie byłem szkolony przez córkę Andrzeja Rzeplińskiego. Zaczynamy:

W SEJMIE O OBRONIE TERYTORIALNEJ. W NOCY, JAK W #!$%@? LESIE W SEJMIE ZACZĘŁO SIĘ CZYTANIE. PIERWSI OFICEROWIE ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ. To jest dzień w którym pan nasz zmartwychwstał. Wojska Obrony Terytorialnej stały się faktem. Za 500 zł miesięcznie bronią naszego kraju. Czy zrobienie drugiego bachora też jest formą obrony kraju? Dotychczas w tym kraju nie wykorzystywano potencjału jednostek obrony terytorialnej. Opozycja szkaluje, nie podoba im się że partia może używać własnej armii do celów politycznych. Antoni się cieszy, pała mu furkocze jak lewy silnik Tupolewa. ŁEBLEBLEBLEBLE #!$%@? się znacie.

_____________

ANNA ZALEWSKA POZOSTAJE NA STANOWISKU. PLATFORMA POLEGŁA. DUŻO GŁOSOWANO W SEJMIE. TRUMIENKOWE PRZESZŁO. #!$%@? SĘDZIÓW TK PRZESZŁO. PIS JEST SUPER.

____________

REPOLONIZACJA BANKÓW. CZY PEKAO WRÓCI DO POLSKI? WŁOSI ZLIKWIDOWALI SYMBOL POLSKI JAKIM BYŁ ŻUBR Z LOGA BANKU PEKAO. ALE POLSKA PRZYWRÓCI ŻUBRA. KRATA ŻUBRA+. Włosi są w kryzysie i dlatego oddadzą nam bank Pekao mimo że przynosi zysk. Akcje Pekao są niższe niż półtora roku i wcale nie ma to nic wspólnego z tym że wszystko poszło w #!$%@? ekonomiczny dół odkąd jakaś partia populistów objęła władzę. PZU chce kupić PEKAO, tak jakbyśmy już nie mieli problemu ze skrótowcami zaczynającymi się na "P". Repolonizacja wzmocni patriotyzm i ekonomiczny sukces Polski. Gdy PiS dochodził do władzy było źle, teraz będzie lepiej. Mateusz Morawiecki, balans, zdrowie, kocham ten budżet ale czasami romansuję z polskimi bankami.

____________

BYŁY OFICER WSI SKAZANY.
Zdjęcia dzięki uprzejmości TV Republika. ŻOŁNIERZE WSI ZAKŁADALI FUNDACJE. FUNDACJE. FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACJE. Nie myślcie że zapomnieliśmy o fundacjach. F-U-N-D-A-C-J-E. Założyli Pro Civili. Likwidacja WSI była słuszna. Bronisław Komorowski bronił WSI, #!$%@?ć go, podsumował Błaszczak. Działacze KODu działali w Pro Civili. Paweł Rabiej, teraz rzecznik Nowoczesnej też, chyba, mówi że nie, ale kto by mu wierzył. Będzie śledztwo.

_____________

RYWALIZACJA O TYTUŁ LIDERA OPOZYCJI. PETRU CHCE BYĆ LIDEREM, KOPACZ & KOMOROWSKI CHCĄ WRÓCIĆ. PRZETASOWANIA.
Cytujo Petru z TVN24 że chciałby być liderem opozycji. Petru niczym Krzysztof Krawczyk wymienia swoje "chciałby być", ale w porównaniu z piewszym głosem RP ma dość słabe ambicje. Platforma jest #!$%@?. Bronisław Komorowski zabiera głos coraz ostrzej i tak często, że pokażemy materiał archiwalny z czasów kampanii wyborczej. Skrytykował 500+. Komorowski nie może wrócić - jest twarzą porażki wyborczej. I co ważniejsze, jest twarzą licznych i niezapomnianych wpadek

stawanie w parlamencie japońskim i chodź szogunie no #!$%@? rzeczywiście

Wojciech Biedroń z wPolityce.pl komentuje:

Bronisław Komorowski jest symbolem klęski Peło a co ważniejsze zaczynają ciągnąć się za nim brzydkie sekrety z lat 90.


uf, dobrze że tylko sekrety z lat 90, byłby spory przypadł gdyby na jaw zaczęło wychodzić że jego obie córki działały w fundacji w której działała Róża Rzeplińska, córka męża stanu jeszcze prezesa TK Andrzej Rzeplińskiego.

a byłby jeszcze większy przypał, gdyby było to wiadome od ponad roku, ale teraz redaktor naczelna dostała wścieklizny macicy i postanowiła zakatować widzów jednym i tym samym #!$%@? materiałem dzień w dzień tymi samymi strzałkami

ciekawe czy dzisiaj też będzie ten materiał, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Wielkie ambicje ma też była premier, która choć zmarginalizowana nie zamierze odsuwać się w cień chociaż jej wypowiedzi są dziwne i niezrozumiałe

Nam nie potrzeba było ustawy w której zmienialibyśmy warunki powoływania prezesów spółek po to aby tych niewykształconych umieszczać na tych stanowiskach.


Dla redakcji TVP jest rzeczą niebywałą i zagadkową że jakiś rząd mógł obsadzać stołki mniej lub bardziej kompetentnymi ludźmi, ale co dziwniejsze, wcale nie trzeba było do tego naginać prawa?! Ech, mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy dająca dożywotnią kadencję Kaczyńskiemu, tyle amatorów pcha się do zabawy teraz.

.Nowoczesna żebrze o pieniądze na swojej stronie i oni w ogóle próbują stawać do walki z Peło na które mamy tyle haków? Ta partia ma być poważna

Redakcja TVP woli przemilczeć ten smutny rozdział w historii PiSu kiedy z powodu braku hajsu musieli oddać władzę w przedterminowych wyborach. Gdyby to były czasy start-upów jestem pewien że uśmiechnięta buzia prezesa Kaczyńskiego namawiałaby do dobrowolnych wpłat na nękaną przez PKW partię. Albo by pobierali sami przy Kościołach. I nie byłoby w tym nic złego.

Złośliwi mówia że Petru jest godnym zastępcą Bronisława Komorowskiego jeśli chodzi o wpadki. Zwłaszcza na rzetelnym i pluralistycznym opiniotwórczym portalu Wykop.pl który każdego tygodnia podsumowuje wpadki tygodnia Petru, bo przecież to jest coś co podnosi poziom tego #!$%@?łka, tak?

w tle: Petruowska "herbata nie staje się słodsza od mieszania", dalej nie wiem co było złego w tej wypowiedzi

ale #!$%@? jesteśmy rzetelną telewizją, kto daje o to #!$%@?, dlaczego to jest news, co tutaj jest newsem, już zapomniałem co było pretekstem do pałowania sobie wiplera że w opozycji rozłam i że są oni #!$%@?

_____________

KOLEJNE PYTANIA O FUNDACJE
jestem w szoku, w szoku, powtarzam w szoku, nie spodziewałem się tego materiału
NIEKTÓRE FUNDACJE SIĘ BRONIĄ, A JAK WIADOMO WINNY SIĘ TŁUMACZY. KWIK ŚWINI ODRYWANYCH OD KORYTA. ANALIZA DOKUMENTÓW KAŻE POSTAWIĆ KOLEJNE PYTANIA.

To Samo #!$%@? Nagranie Jakuba Wygnańskiego, Tego Gościa Na Którego Nie Mogliśmy Znaleźć Powiązań Politycznych Ale I Tak Jego Obecność Jest Newsem, część siódma

Śmieliśmy zadać pytania w jaki sposób się te fundacje finansują. Rózia Rzeplińska płacze w radiu, patrzcie, córka Rzeplińskiego mówi że jest Don Kichotem boże jaki żal.

Strzałki. Fruwające pieniądze. 15 milionów Jerzego Stępnia. Okazuje się że wydano rozkaz znalezienia czegoś na Stępnia i przez przypadek znaleźli jego powiązania i hajsy. Jesteśmy tak zajebistymi dziennikarzami śledczymi. Joseph Pulitzer dławi się własnymi łzami.

W ciągu ostatnich dni #!$%@?śmy strzałkami i stockowymi animacjami żeby jeszcze bardziej znudzić państwa i obrzydzić temat finansowania fundacji. Myślicie że damy sobie spokój?

takiego #!$%@? wała

SZKOŁA LIDERÓW. FUNDACJA W KTÓREJ ZARZĄDZIE JEST CÓRKA KOMOROWSKIEGO, ALE TA INNA MARIA MAKOWSKA. STRZAŁKI. JEST ZAŁOŻONA PRZEZ PAŁCZYŃSKIEGO KTÓREGO KONTROLUJE FILANTROP DŻORŻ SZOROSZ--

(pozwolę sobie na odrobinę prywaty, panie @GeorgeSorosVEVO, pozdrawiam i liczę na wsparcie w nowym projekcie - założyłem fundację im. Ewy Bugały i od tej pory proszę o przesyłanie mi pieniędzy za szkalowanie polaków na tamto konto, szczegóły przekażę w synagodze. w zarządzie fundacji oczywiście zasiada Zofia Komorowska córka byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego)

--MAGDALENA TCHÓRZNICKA KTÓRA UDZIELA SIĘ TEŻ W STOWARZYSZENIU HARCERSKIM. A WIECIE KTO TAM TEŻ DZIAŁA? RÓŻA RZEPLIŃSKA, CÓRKA PREZESA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO STRZAŁECZKA DO STOWARZYSZENIA 61 W KTÓRYM JEST SZEFOWĄ A KTO TAM Z KOLEI SIĘ UDZIELA TAK ZGADLIŚCIE, ZOFIA KOMOROWSKA CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. ONA JEST TEŻ PREZESEM FUNDACJI STOCZNIA A NA TAMTO KONTO WPŁYWAŁY PIENIĄDZE ZE STOŁECZNEGO RATUSZA HANNA GRONKIEWICZ WALTZ. ZOFIA KOMOROWSKA CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO DZIAŁA TEŻ W KOMITECIE FUNDUSZU OBYWATELSKIEGO W KTÓRYM Z KOLEI PADA NAZWISKO KATARZYNY SADŁO KTÓRA JEST ZWIĄZANA Z FUNDACJĄ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO A TAM TEŻ WPŁYWAŁY PIENIĄDZE Z RATUSZA POPRZEZ NIEPŁYNNE ANIMACJE.

gdzie jest Jakub Wygnański ja się pytam

Dzisiejszym ekspertem od strzałek i piramid finansowych jest Paweł Lisicki, redaktor naczelny #!$%@?.pl

To jest wyzwanie jak sobie z tym radzić bo to oczywiście może prowadzić do powstania sieci powiązań które sprawiają że część ludzi ej słuchajcie bo ja w sumie nie wiem o czym mam dzisiaj mówić nie przygotowałem się to będę to tak rozwlekał przecież nikt nie oczekuje od telewizyjnego eksperta precyzji i związłości przekazu


Do Szkoły Liderów wpływały pieniądze z Warszawskiego ratusza, ale mniejsze, bo animacja TVP przedstawia monety o nominale 1 zł, a nie banknot 100 zł. Strzałki. Animacje. Strzałki.

Fundacje dostawały 3 miliony dotacji, z czego 2 miliony były od państw obcych (Dziękujemy panie @GeorgeSorosVEVO), a pół miliona z rządu, a te pół bańki to skądś sobie z powietrza wzięliśmy a nie czekaj Hanna Gronkiewicz-Waltza dała 70 tysięcy ale #!$%@? co się stało z tymi prawie pół bańki przecież nikt tego nie będzie liczył dokładnie Heniu powiedzieliśmy 5 baniek to 5 baniek fajrant mamy.

Fundacja Harcerska dostawała pieniądze na projekt "Aktywiści". Analizowali tam następujące problemy:

Pozwalać czy nie pozwalać na spacery wieczorową porą i co się z tym wiąże?

Co zrobić gdy harcerze oglądają tzw. świerszczyki?

Co zrobić gdy na obozie dziewczynka po raz pierwszy miesiączkuje?


osobiście prychłem siemiężnie i zacząłem się zastanawiać ile roboczogodzin zostało zmarnowanych na znalezienie tego z dupy, ale tak serio to nie są to zagadnienia błahe, które należy bagatelizować - animatorzy i opiekunowie powinni wiedzieć takie rzeczy, a skąd mają się #!$%@? dowiedzieć jak nie z warsztatów. moim zdaniem dobrze zainwestowane pieniądze

Fundacje to jest ważny element demokracji, co do tego nikt nie ma wątpliwości, ale zdaniem publicystów potrzebne jest precyzyjne prawo.

gdybym dostawał szekla za każdą #!$%@?ą animacje TVP, każde pytanie w tytule reportażu, każde ad populum i każdą strzałkę to musiałbym założyć kolejną fundację aby skutecznie oszukiwać fiskusa

NA KONTA DWÓCH CÓREK KOMOROWSKIEGO WPŁYWAŁY PIENIĄDZE Z FUNDACJI. NA KONTO TRZECIEJ CO PRAWDA NIE, ALE SZUKALIŚMY DŁUGO I JESTEŚMY W STANIE STWIERDZIEĆ Z DUŻĄ DOZĄ NIEPRAWDOPODOBIEŃSTWA ŻE TEŻ JEST W COŚ UMOCZONA, O WIEM AFERĘ REPRYWAZYTAZAWAZYWTARAZYCYJNĄ BO KUPIŁA MIESZKANIE OD TEJ BABKI CO MYŚMY JĄ SKOZIOŁKOWALI ŻE JEST WINNA I #!$%@? NIE DRĄŻMY TEMATU. STRZAŁKI. ANIMACJE PIENIĄŻKÓW. STRZAŁKI. SZOROSZ.

I TAK #!$%@? DO #!$%@?.

____________

FUNDACJE W SŁUŻBIE POTRZEBUJĄCYM. A NIE WRÓĆ, #!$%@?, SĄ TEŻ DOBRE FUNDACJE, TROCHĘ NAM SIĘ #!$%@?ŁA TA RETORYKA ŻE NALEŻY JE ZDELEGALIZOWAĆ. DOBRA CZASAMI POMAGAJĄ DOBRE. Np. ta Ewy Błaszczyk. Albo jak pokazywaliśmy wam
[chore dziecko tygodnia] to im też pomagały fundacje.

jak bozia mi świadkiem nie mam pojęcia jaki był cel zostawienia tych dwóch materiałów, bo przecież nie dalsza złorzeczenie lewackim fundacjom, poprzez pokazanie że jedyne dobre fundacje to są te które pomagają tylko chorym i cierpiącym, bo wtedy fundacja solidarność którą kaczyński kupił 25 lat temu i przez nią kontroluje media też byłyba złe a nie czekaj żołnierze wyklęci

____________

ZARZUTY DLA PREZESA NIK. DOSTAŁ CZTERY ZARZUTY. NADUŻYCIE WŁADZY. #!$%@? KONKURSY.
Moja rada? Panie Krzysiu, następnym razem w ogóle nie robić konkursów, to jest nowy standard.

____________

HILLARY CLINTON USŁYSZY ZARZUTY? FBI SIĘ INTERESUJE TEŻ BILLEM TAK JAK ON SIĘ INTERESUJE SEKRETARKAMI HEHEHE

Prawo nagłówków Betteridge'a

jestem smutny że nie skorzystali z moich propozycji na tytuł codzienny materiał o #!$%@? Hillary

Fox News myśli że Clinton dostanie zarzuty, a przecież Fox News się nie myli. Bret Baier jest niezależnym dziennikarzem. Fox News jest taki zajebisty. 5 obcych mocarstw włamało się na skrzynkę Clinton i odkryli tajemnicę państwową że jest idiotką która nie umie zabezpieczyć skrzynki pocztowej. Barack Obama jest czarny i jest demokratą, jak można mu wierzyć. Melania będzie przekonywać że Trump jest super, bo w sumie musi, bo inaczej ją deportuje. Ale o tym to Amerykanie zdecydują, no ale chyba wezmą Trumpa, BO TA HILLARY NOOO

____________

KOLEJNE REPRESJE WOBEC TURECKIEJ OPOZYCJI ZAMACHY W TURCJI. SETKI RANNYCH. KURDOWIE SIĘ WKURDWILI. Turecka ulica odpowiada na aresztowania. ONZ udaje że coś może. Niemcy wtrącają się w politykę suwerennego kraju. Retoryka Erdogana jest w #!$%@? podobna do retoryki Jarosława Kaczyńskiego. Jak Smoleńsk się przeje
(xD) to proponuję upozorować zbrojny zamach stanu. Na domek na Żoliborzu. Ja #!$%@?ę.

____________

"JESTEM MORDERCĄ" W KINACH.
a dzisiaj w Wiadomościowej galerii recenzji filmowych
TO BYŁA JEDNA Z NAJGŁOŚNIEJSZYCH SPRAW PRLu. TO BYŁO POLITYCZNE ZLECENIE. Super kino. Dobry film. Idźcie obejrzeć, bo rekomendacji filmowych w TVP brakuje. Śląsk lata 70. Ale jednak film ten nie jest bezpośrednią adaptacją. Ani dokumentem. Luźno nawiązuje do tamtej historii. Z tego względu zdradzimy wam co się dzieje z głównymi bohaterami, łącznie z tym co dokładnie się stanie z policjantem na końcu filmu. #!$%@? spoiler alert, dzięki wy #!$%@? z TVP.

a co gdybym ja zaspoilerowałbym komuś np. Smoleńsk? a nie czekaj opisanie ostatniej sceny nakłoniło mnie do obejrzenia tamtego dzieła, więc może to nowy trend w rekomendowaniu filmów

____________

A dzisiaj gościem jest Antoś. Co tam Antoś, ostro musiał się pan bronić, ale nie udało się panu przekonać, nie?

Ja tam się nikomu nie będę tłumaczył, w ustawie jest wszystko napisane czarne na białym, to wcale nie będzie moja prywatna armia


Ale pa-

Rodzaje sił zbrojnych są zajebiste, to będzie 5 rodzaj sił zbrojnych a dowódca będzie 3 dowódcą


#!$%@? Anto-

To nie jest tak że wyłącznie pan pułkownik Kukuła będzie mi podległy, także parę innych frajerów jest mi podległych, #!$%@? w zasadzie wszyscy są mi podlegli, wszyscy żołnierze są mi podlegli


Hehe formalnie tak, ale se--

Bawi cię to? Nie formalnie. Faktycznie są mi podlegli. Zapewniam cię na chrystka, wyzywam cię sprawdź mnie


Tu postawimy pauz--

Emanacja faktycznego i rzeczywistego patriotycznego patosu powstanie organizacji proobronnych władze platformy obywatelskiej nie dbały o polskę ludzie sami zaczęli tworzyć swoje własne wojsko my i tylko daliśmy pieniądze-


Zgaduję że takie jest teraz moje życie, ja politprezenter Krzysztof Ziemiec zostałem wygryziony z roli prowadzącego wywiad i tylko kiwam głową próbując przerwać monolog Maciara. Tośmy se pogadali. Za chwilę Sport i Pogoda, to znaczy za jakieś trzy godziny jak może pan minister zrobi przerwę na oddech.

Obejrzałem Wiadomości TVP po to abyście wy nie musieli. Za pieniądze pochodzące z jerozolimskich synagog, @Joz, #neuropa_

#polityka #tvpis
Joz - Olaboga opozycja wojska terytorialne szkaluje

W dzisiejszym #skrotwiadomosci...

źródło: comment_HK6gRc3ammlXPJHrLq8jZ7dZ20iFnVPg.jpg

Pobierz
  • 17
@Internet_the_explorer: Myślałem że wyolbrzymiasz, ale nie, przez sześć dni (6) (z przerwą w dniu święta Wszystkich Świętych) redakcja TVP wydała dziesięć (10) materiałów na temat funkcjonowania tamtych fundacji lub osób z nimi bezpośrednio związanych. I nic nie wskazuje na to aby zamierzali przestać. Zainspirowali się Doktorem Stephenem Strange i wyszli z założenia że przez powtarzanie tego samego po prostu zanudzą widzów na śmierć i w końcu przystaniemy na ich wersję rzeczywistości.
(pozwolę sobie na odrobinę prywaty, panie @GeorgeSorosVEVO, pozdrawiam i liczę na wsparcie w nowym projekcie - założyłem fundację im. Ewy Bugały i od tej pory proszę o przesyłanie mi pieniędzy za szkalowanie polaków na tamto konto, szczegóły przekażę w synagodze. w zarządzie fundacji oczywiście zasiada Zofia Komorowska córka byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego)


@Joz: Szekle są właśnie ładowane na wagony w תל אביב-יפו. Przelew powinien dojechać do Pana jutro.
@Joz szkoda ze tvn nie da się namówić na reportaż o ostatniej fobii wiadomości. Zawsze na końcu faktów mają taki żartobliwy artykuł np. przez Sianeckiego robiony. Ale tvn mówi o wiadomościach tylko przy sondażach
@ziele1985: Dlatego że redakcja TVN ma resztki godności i stosuje się do niepisanej zasady że w mediach o konkurencji nie mówi się wcale. Wyjątkiem jest sytuacja porównywania sobie długości #!$%@?ów oglądalności wtedy gdy stacje konkurencyjne pokazywały to samo co my.