Wpis z mikrobloga

SKARŻYPYTA SKARŻYPYTA oraz ONZ NIE MOŻE NARZUCIĆ NAM ŁAMANIA KONSTYTUCJI, KIM ONI #!$%@? MYŚLĄ ŻE SĄ, ORGANIZACJĄ NARODÓW ZJEDNOCZONYCH?

Ja #!$%@?ę, wiecie co dzisiaj w #skrotwiadomosci? #!$%@? chlew:

- "Komitet ONZ z troską o rodzicach jednopłciowych" [cytat dosł. wypowiedziany z #!$%@?ą pogardą - przyp. Joz]
- CZEMU WSZYSTKICH INTERESUJE CO MÓWI ZACHÓD
- Z zainteresowaniem opisujemy wybory na Zachodzie, wojnę i ile sił terytorialnych mają zachodnie mocarstwa
- Wałęsa chce anschlussu w Polsce
- Cezary Gmyz myśli że jak założy garnitur to ktoś będzie go brał poważnie
- Zwłaszcza w #!$%@? Berlnie, Gmyz no #!$%@?
- Nawałka wściekły że piłkarze zamiast nadużywać alkoholu nadużyli jego zaufanie
- A także zaskakujący i niepokojący brak strzałek
- Oraz fundacji
- Na przykład fundacji której prezesem jest Róża Rzeplińska, córka obecnego prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, córka która zna się z etc.

Dzisiaj nie będzie śmiesznie, zaufajcie mi.

godzina 18:24, stoję w kolejce sklepowej kupując rzeczy jakie typowy neuropejczyk potrzebuje do życia: hummus, nasiona chia i spirytus rektyfikowany. Nic nie zwiastowało tragedii, otrzymuję telefon od najbliższego współpracownika Jerzego Szorosza, mojego dobrego przyjaciela premiera Marka Belki

weź walium, mamy przeciek z woronicza że jest serio #!$%@?


przygotowany byłem na najgorsze. ale nie na to co dopiero miało nastąpić.

Danuta Holecka z miną jakby co najmniej szambo #!$%@?ło jej pod siedzeniem wita wszystkich zgromadzonych przed telewizorami, którzy w poszukiwaniu rozrywki i codziennej dawki humoru oglądają poważny dziennik informacyjny, agitacja kontra informacha łablablablabla zaczynamy.

RAPORT ONZ SPRZECZNY Z KONSTYTUCJĄ RP. EKSPERCI KOMITETU PRAW CZŁOWIEKA OCZEKUJĄ M.IN. ŻE DOSTĘP ABORCJI BĘDZIE JAK W #!$%@? LUDZKIEJ CYWILIZACJI, A TAKŻE CHCĄ ŻEBY HOMOSEKSUALIŚCI MIELI RÓWNE PRAWA NO DAJCIE SPOKÓJ PRECZ Z KOMUNĄ

Komitet Praw Człowieka przy ONZ nie ma takich umocowań żeby nam cokolwiek zrobić. Są w praktyce nieszkodliwi, dlatego poświęcamy im wieczorną jedynkę w #!$%@?ą niedzielę, tylko po to aby uspokoić społeczeństwo jak zajebiście jest w Polsce i nie ma żadnych powodów do obaw. Niczym generał Błasik informujący prezydenta że nie ma absolutnie żadnych powodów do obaw panie prezydencie.

Komitet Praw Człowieka nie może nam nic zrobić, to nie tylko stanowisko rządu, to także stanowisko mazowieckiego marszałka z PSL-u, #!$%@?, ale mielibyście zagwozdkę jak zacząć ten materiał gdyby Rachoń go nie zaprosił do programu. Jak to #!$%@? jest że ci którzy miłują się w wycieraniu sobie gęby konstytucją kochają bezapelacyjne branie dosłowne niektórych artykułów ("małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety"), a pozostałe są tylko sugestiami ("wolność, równość, sprawiedliwość, my wierzący w Boga oraz ci niepodzielający tej wiary")?

jak to dobrze że jednak mamy w Polsce bezstronny organ zajmujący się dokładnym analizowaniem czy coś jest zgodne z konstytucją i w jakim stopniu i jak to dobrze że nic z tą instytucją się nie stanie w najbliższych miesiącach

...ech

W dokumencie opisującym ostatnie 7 lat (aha!, czyli 6 lat peło śmiecie) #!$%@? lewaczki mają nadzieję że poradzimy sobie z rzekomą falą nienawiści...

mógłbym się pokusić o znalezienie pięciu przypadków "rzekomej" fali nienawiści w tym #!$%@? wydaniu wiadomości, ale jak wiadomo rasizm, ksenofobia, islamofobia, antysemityzm i homofobia to lewackie wymysły

...PRZYKŁADÓW W RAPORCIE JEDNAK NIE MA, JEST ZA TO SZOKUJĄCY DLA POLAKÓW APEL O NIEDYSKRYMINOWANIE HOMOSEKSUALNYCH RODZICÓW--

w polsce nie ma fali nienawiści, to pewnie dlatego apel o niedyskryminowanie jest tak szokujący

--TO POKAZUJE JAKIE GREMIUM DORADZA ONZ

Gadająca głowa na dziś:

prof. Andrzej Zybertowicz, Kancelaria Prezydenta

za wikipedią: doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu


Trzeci narybek do #stoprofesorowdobrejzmiany, ale w przeciwieństwie do Zaradkiewicza czy Cenckiewicza, ten przynajmniej sprawia profesorskie wrażenie. Pomijając fakt że był w komisji weryfikacyjnej WSI, był doradcą obu Kaczyńskich i Dudy i nie udało mu się zostać z posłem z list PiSu. No, było blisko. Posłuchajmy co tam pan profesur rzecze:

CORAZ SILNIEJSZY WPŁYW W OSTATNICH DEKADACH MIAŁY ŚRODOWISKA LEWICY OBYCZAJOWEJ KTÓRE MAJĄ WIZJĘ GŁĘBOKIEJ REFORMY KULTUROWEJ


Uff, a przez moment się bałem że pan profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu jest nawiedzonym oszołomem. Dalszej wypowiedzi nie znamy, bo pan redaktor przechodzi do obrony stanowiska:

OPOZYCJA DOSTRZEGŁA PRZESADĘ W ZALECENIACH I ŁAGODZI:

wycięty z kontekstu fragment wypowiedzi Katarzyny Lubnauer mówiący o tym że raport nie jest prawdą objawioną i że nie trzeba się stosować do wszystkich punktów

szkoda tylko że jej większość wystąpienia w dzisiejszym "Woronicza 17", opisywał w innym tonie cały ten raport, no ale hej, dostrzegła przesadę i łagodzi.

--NIE WIADOMO JEDNAK KTÓRE ZALECENIA MIELIBYŚMY REALIZOWAĆ A KTÓRE IGNOROWAĆ--

proponuję tak jak z konstytucją - te które nam pasują, nie?

--WIADOMO ŻE NIEKTÓRE SĄ NIETRAFIONE JAK TO ŻE POLSKA NIE JEST OTWARTA NA IMIGRANTÓW--

wstawiona kompilacja fragmentów wypowiedzi polityków PiSu kiedy mówią że mają #!$%@? na imigrantów

a nie, jajcowałem, to tylko statystyka że tylko w 2015 roku Polska udzieliła 500 tys. zezwoleń na pobyt w kraju

ja #!$%@?ę #!$%@?

PLATFORMA ZARZUCA RZĄDOWI ŻE BAGATELIZUJE OPINIĘ DOKUMENTU, ALE TRUDNO LEKCEWAŻYĆ TAKIE GŁOSY:

Boże, boże, boże się narobiło, czemu wszystkich interesuje co mówi zachód. Ja proponuję wszystkim się skupić na ulicy co mówi zwykły obywatel.


Potraficie zgadnąć kto wypowiedział powyższą frazę?


mówiłem wcześniej że dzisiaj nie będzie śmieszniej, będzie poważnie: więc ja to widzę tak - generalny sentyment tego co mówi Liroy jest słuszny i raczej mało kto by się z nim nie zgodził, tylko bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę #!$%@?, jaką ostatnimi czasy uprawia PiS:

500+, trumienkowe i niemalże każda wypowiedź strony rządzącej stawia ich w świetle bohaterów narodowych, którzy stoją po stronie szarego obywatela. Zdaniem tych tchórzliwych, zakłamanych, zaplutych, cynicznych polityków (bowiem nie ma gorszego epitetu), taki jest wizerunek Polaka: szary, brudny, nie ma co do garka włożyć i to jest jego zmartwienie, łeeeeeee Halina wiesz kim ja jestem? jestem kimś kurhwa z #!$%@?ą meblościanką i kartoflami z mlekiem jestem kimś. I choć mój powyższy opis jest znacznie przerysowany to nie mam wątpliwości że jakąś część elektoratu PiSu stanowili właśnie tacy ludzie, którym rzuć ochłap w postaci judaszowych 500 srebrników żeby kupić ich przychylność, to jest ich godność

zdaniem PiSu przeciętnego Polaka nie interesuje wolność, nie interesuje demokracja, nie interesuje go jakiś tam Trybunał Konstytucyjny, nie interesują go jakieś tam równe prawa - interesuje go tylko jego własny #!$%@?łek i żeby mecze w telewizji było, o.
I TO JEST #!$%@? #!$%@? POLICZEK W STRONĘ SPOŁECZEŃSTWA, TA POGARDA SKIEROWANA W CAŁY NARÓD
i teraz dlaczego to jest niebezpieczne: zdaniem PiSu to ich usprawiedliwa dlaczego mogą mieć #!$%@? na dyplomację, ponieważ nie są w stanie pojąć w ich ograniczonych, wartych cztery tysiące, rozumkach, że polityka może się skupiać na wielu rzeczach. Zdaniem rządu, a także zdaniem Liroya i obawiam się zdaniem rosnącej ilości populacji, skoro PEŁO zajmowało się utrzymywaniem dobrej pozycji na świecie to tym samym nie mogli zajmować się dobrze obywatelami i żaden inny rząd nie będzie w stanie. zatem trzeba wybierać populistów-rozdawników, który dadzą narodowi chleba i igrzysk


i tak #!$%@? do #!$%@?

Ale dobrze, wracamy do relacji. WEDŁUG PEŁO RAPORT WSKAZYWAŁ NA BRAK PRAWORZĄDNOŚCI PRZY OKAZJI POLITYCY KOLPORTOWALI FAŁSZYWE INFORMACJE ŻE DO TEJ PORY KOMITET ZAJĄŁ SIĘ POLSKĄ TYLKO RAZ--

i have no mouth and i must scream

--A PRAWDĄ JEST ŻE TO JUŻ SIÓDMY RAPORT I WSZYSTKIE BYŁY KRYTYCZNE I WSZYSTKIE BYŁY IGNOROWANE PRZEZ MEDIA. To dopiero teraz jest nagonka i to pewnie dlatego że rządzi PiS.

Nie żebym oglądał dzienniki i wiadmości z pozostałych stacji, żebym mógł przypadkiem odnieść wrażenie że to TVP już drugi dzień próbuje nakręcić aferę i to sami politycy PiSu podnoszą największe larum. Stawiają się w roli ofiar i muszą się bronić, ponieważ nie umieją prowadzić polityki z pozycji innej niż męczennika.

RAPORT POWSTAŁ W OPARCIU O OPINIĘ RZĄDU A TAKŻE RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH, ALE TO OPINIA ADAMA BODNARA ZNALAZŁA SIĘ W RAPORCIE, W KTÓRYM NARZEKAŁ NA JAKICHŚ TAM LEKARZY CO NIEWYKONUJĄ ABORCJI

rzecznik narzekał. rzecznik praw OBYWATELSKICH narzekał. narzekał. rzecznik praw obywatelskich. narzekał

ja chyba #!$%@? śnię

TO JEDNOSTRONNY DOKUMENT KTÓRY SZKODZI POLSCE, PRZEKONUJE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ-

ale szkodzi bardziej niż wasze rządy, chyba nie, czekaj, przecież partia to cała Polska to jak

Beata Mazurek na którą już wieszałem dzisiaj psy grozi Bodnarowi że będą sprawdzać czy nie zachował zasady bezstronności do której jest zobligowany. Na szczęście Beatka może sobie tylko poszczekać jak na grzecznego pieska przystało, do odwołania Rzecznika Praw Obywatelskich potrzeba 3/5 głosów. I oni o tym wiedzą więc mogą tylko marzyć o scenariuszu gdzie i ten stołek jest ich.

____________

PREZYDENT RP W JORDANII. POLSKA CHCE ZACIEŚNIĆ WSPÓŁPRACĘ Z JORDANIĄ GOSPODARCZO I ZBROJENIOWO

Stosunki Polski i Jordanii są bardzo dobre, a mogą być jeszcze lepsze, np. w formie lodzika na drugiej randce. Dudałe zaprosił króla do złożenia oficjalnej wizyty w Polsce, och jaki on jest cudowny. Zapewnił także o chęci odbudowy zniszczonej wojną Syrii. Polski przemysł zbrojeniowy jest taki zajebisty i nad Jordanem o tym wiedzą. Miłosierny prezydent spotkał się też z innowiercami, ale nie strzelał do nich. W Jordanii jest 600 tysięcy syryjskich uchodźców których prezydent osobiście wesprze dobrym słowem.

____________

PREZYDENT RP O EKSHUMACJACH. POWIEDZIAŁ ŻE GENERALNIE MA #!$%@?, NIE ŻEBY KTOŚ MYŚLAŁ ŻE BĘDZIE INACZEJ
"Choć to jest sprawa bolesna, to ja od tej strony prokuratorów rozumiem, dlatego muszę prosić te rodziny o wyrozumiałość"

#!$%@?ąc od ilości gówna jakie przelewa się z jego ust w całym tym wywiadzie, to tak jakby oktawę wyżej mówił niż zwykle. przeziębiony, czy może za pyskówki antoni złapał go za jaja? tajemnica której nigdy nie odkryjemy.


_____________

POLACY WYBIERAJĄ PREZYDENTA W USA. WYBORY PODZIELIŁY AMERYKANÓW, PODZIELIŁY TEŻ POLAKÓW KTÓRZY WYEMIGROWALI TAM W NADZIEI ŻE ODNAJDĄ SPOKÓJ OD POLITYCZNEGO GÓWNA. NAIWNI. WYBORY PODZIELIŁY PRZYJACIÓŁ, ALE TEŻ RODZINY
Widok, pokazana typowa nowobogacka polacka rodzina w USA, dosłownie tak jakbyście widzieli Testo z Eweliną (ty kuhrwoo #!$%@?). Sprawa typowa, Janusz jest przedsiębiorcą, więc głosuje na Donalda Trumpa. Jak sam uważa "patrzy na stronę biznesową i napędzi gospodarkę, a jak Hillary zostanie to podatki pójdo w górę", podczas gdy jego żona jest głupią kobietą i głosuje na Hillary tylko dlatego że jest kobietą. Janusz jest typowo prostym chłopkiem o bardzo ograniczonym zakresie widzenia. Nie ma dowodów że nie jest jednym z tych, którzy każdego dnia misternie przykładają się do zwycięstwa Dona #!$%@?ąc na stronę główną Wykopu najbanalniejsze wypierdy związane z Trumpem. Janusz dalej argumentuje, że potrzeba prezydenta z twardą ręką, twardym charakterem który może wiele zrobić. Wiele konkretnych rzeczy. Jak na przykład uczynić Amerykę wspaniałą na nowo. Przeprowadzając wspaniałe reformy, ot co.

Kandydata republikanów Polacy krytykują tylko i wyłącznie za to że Rosja mu nie przeszkadza. Kandydatkę demokratów Polacy krytykują dlatego że jest #!$%@?, bo jak była sekretarzem stanu USA to do wysyłania poufnych maili używała prywatnej skrzynki pocztowej co mogło narazić na zdradzenie tajemnicy państwowej, a także dlatego że Bill Clinton śmiał szkalować Polskę i Węgiery.

jakiś Polaczek z zieloną kartą myśli że ktokolwiek załatwi mu wizy i szkaluje że w ogóle jest ostra selekcja przy nadawaniu obywatelstwa amerykańskiego a przy wyborze na prezydenta nie

był kucem tak btw.

To będzie ciężki wybór dla Amerykanów i kogo by nie wybrali będzie #!$%@?, no ale ta Clinton nooooo.

nie mam zielonego pojęcia dlaczego kłótnia rodzinna januszka i grażynki była punktem wyjścia do tego #!$%@? materiału

Do wyborów w USA zostały dwa #!$%@? materiały TVP na temat wyborów w USA.

____________

INCYDENT NA WIECU DONALDA TRUMPA. MÓJ BOŻEEEEEEEEE KTOŚ KRZYKNĄŁ "UWAGA BROŃ!", AGENCI ZGARNĘLI TRUMPA, CO PRAWDA NIE BYŁO ŻADNEGO NIEBEZPIECZEŃSTWA, ALE SAMA IMPLIKACJA NIEBEZPIECZEŃSTWA SUGERUJE ŻE POLUJĄ NA NIEGO I TRUMP JEST ANTYESTABLISHMENTOWY I TAKI SUPER, NA TWITTERZE OZNAJMIŁ ŻE NIC GO NIE POWSTRZYMA W BUDOWANIU SILNEJ AMERYKI

a nie, może więcej, we wtorek całe wiadomości będą #!$%@? Trumpem niemalże jak główna wykopu, dobrze że to już ostatnia prosta, wrócimy do normy i nikt nie będzie musiał udawać że się zna na amerykańskiej polityce

____________

OFENSYWA NA RAKKĘ. A TAKŻE MOSUL, BASTION ISIS W IRAKU. UPADEK MOSULU I RAKKI BĘDZIE OZNACZAŁ KONIEC PAŃSTWA ISLAMSKIEGO
nie żebym w ogóle się interesował dogłębnie tematem w wojny w Syrii więcej niż to co wchodzi do gorących, ale mam dziwne wrażenie że pokonanie państwa islamskiego to nie jest tylko kwestia #!$%@? dwóch miast

Szturmowcy zatrzymują nienawiść karabinami. Nic nie zatrzymuje napiedalanki. Amerykanie są super. Turcy też chcą być super, ale Kurdowie protestują.

o, wiadomości korzystają z mapek wpływów z wykopu

____________

PRZYBYWA ŻOŁNIERZY OCHOTNIKÓW. MŁODZI LUDZIE UCZYLI SIĘ PREWENCJI W RAMACH WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ. SĄ OCHOTNICZE. I SĄ REZERWAMI. TO PRAWIE TAK JAK

nie żebym szkalował, nawet szanuję - inicjatywa "Strzelca", i pozostałych tego typu rzeczy są fajne, ale mogą być karykaturalną równią pochyłą, jeżeli wymknie to się spod kontroli. nie żeby miało się to wymknąć spod kontroli gdy kontrolę sprawuje niestabilny emocjonalnie acz chłodno kalkulacyjny semipsychopata z nacjonalistycznymi zapędami

Niektórzy trzymają karabin po raz pierwszy w życiu, inni nie. Jak tak dalej pójdzie to Przysposobienie Obronne wróci do szkół, ale miejmy nadzieję że pod inną nazwą bo skrót pozostawia niesmak. W Polsce będzie 30 tysięcy żołnierzy obrony teryotrialnej. W UK to 35 tysięcy ochotników. W Danii 55 tysięcy. A w Finlandii 300 tysięcy.

pamiętacie jak dwa materiały temu krzyczano żeby nie patrzeć na zachód?

____________

CZY TAK WYGLĄDA WALKA O DEMOKRACJĘ?
xD
LECH WAŁĘSA, RÓŻA THUN (JUŻ NIE RÓŻA GRAFIN VON THUN UND HOHENSTEIN BO WYPOWIEDZENIE TEGO ZAJĘŁOBY PÓŁ MATERIAŁU) I MATEUSZ KIJOWSKI CHCĄ ŻEBY UNIA STRASZYŁA NASZ DZIELNY I NIEUGIĘTY RZĄD. UDZIELI WYWIADU NIEMIECKIEMU, POWTARZAM NIEMIECKIEMU DZIENNIKOWI. W RAMACH WALKI O DEMOKRACJĘ

Tajne służby śledzą Kijowskiego heheh xD
Kaczyński jest dyktatorem i czyta nazistowską prasę hehehe xD
Czy wy słyszycie jak ten dziadzio co kiedyś przeskoczył przez przypadek przez bramę i kable w stoczni układał #!$%@? no aż przykro słuchać. Chce przeprowadzić referendum w celu przyspieszenia wyborów i chce wypiedolić Polskę z UE. Wszystko w ramach ratowania demokracji w naszym państwie.

WYGLĄDA NA TO ŻE DZIENNIKARZE NIEMIECKIEJ, POWTARZAM NEIMIECKIEJ GAZETY ROZMAWIALI TYLKO Z TYMI KTÓRZY TOTALNIE KRYTYKOWALI RZĄD PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.

Nie mogli porozmawiać z kimś kto by im powiedział że PiS jest taki super i w ogóle? Czy jest w tym #!$%@? Berlinie choć jeden sprawiedliwy człowiek, żeby Bóg nie obrócił tego zepsutego miasta w pył...?

Jest...

Jest i on...

CEZARY GMYZ, KORESPONDENT TVP W BERLINIE

Deutsche Zeitung nawet nie próbuje zachowywać pozorów obiektywizmu. Już sam tytuł "Warszawa, Jak powinniśmy się z nią obchodzić kiedy demokracja upadnie" świadczy o poczuciu wyższości jakie towarzyszy niemieckim dziennikarzom.


Generalnie jakbym żył w Niemczech i patrzyłbym na to co się dzieje w takiej Polsce to patrzyłbym ze współczuciem, ale na politdziennikarskie gnidy pokroju pana korespodenta to z wyższością. Nawet szczury w kanalizacji powinny patrzeć z wyższością, nie miałyby czego się wstydzić.

A NIEKTÓRZY POLACY WZIĘLI CZYNNY UDZIAŁ W ANTY-POLSKIEJ PROPAGANDZIE JAK ROZPOZNAWANY W NIEMCZECH I NA ŚWIECIE LECH WAŁĘSA.

żyjemy w czasach w których "anty-polska propaganda" jest uczciwsza i chlubniejsza, a z punktu widzenia społeczeństwa lepsza niż "pro-polska propaganda". kosmpolityzm wygrał

NIEMCOM SKARŻY SIĘ TEŻ HISTORYK WŁODZIMIERZ KOŁODZIEJ NA SPADAJĄCE NAKŁADY GAZETY WYBORCZEJ

nie jestem skłonny uwierzyć w to że takie słowa padły w takiej kolejności w wieczonym wydaniu wiadomości w publicznej telewizji. a jednak

Historyk coś tam #!$%@?ł o kioskarzach i ich opinii, co było tak ważne, że należało o tym wspomnieć w Wiadomościach. To nie pierwszy raz kiedy uwagę politdziennikarzy Wiadomości tak bardzo zajmują ci cisi bohaterowie polskiej tkanki społeczeństwa. Czy deszcz, czy słota służą pomocą w sprzedaży fajek, rajstop, a także obiektywnej oceny delikatnej i pełnej niuansów sytuacji na rynku kolportażowym i dziennikarskim w Polsce. Czekam kiedy wyjdą na ulicę i będą się ubiegać o należne im przywileje.

KAŻDY Z ROZMÓWCÓW NIEMIECKIEJ, POWTARZAM NIEMIECKIEJ GAZETY PRZEDSTAWIAŁ SWOJE PROBLEMY. WEDŁUG JANDY POLACY OBAWIAJĄ SIĘ ŻE STRACĄ SWOJĄ PRACĘ BO PRYWATNIE BĄDŹ ZAWODOWO ROBILI RZECZY KTÓRE RZĄDOWI SIĘ NIE PODOBAJĄ

Choć połowę mojego życia upłynęło mi za socjalizmu, nigdy nie doświadczyłam by ludzie się tak bali jak teraz.


znamienne słowa wybitnej polskiej aktorki, filmowej ikony walki z propagandą i zakłamywaniem rzeczywistości. mam wrażenie że będą cytowane jeszcze nie raz

Ale co na to pan niby reporter? Czy zgodzi się z jej dorobkiem czy spróbuje go podważyć?

ALE KATARZYNA ŁANIEWSKA KTÓRA DOBRZE PAMIĘTA CZASY STANU WOJENNEGO:

Chyba są naprawdę ludzie wymóżdżeni

--RADZI KOLEŻANCE PO FACHU JAK ZWIĘKSZYĆ DZISIAJ FREKWENCJĘ W TEATRZE:

Wtedy rzeczywiście było się czego bać, a teraz jak ludzie nie chodzą do niej to zły repertuar albo są za biedni, bo baaaardzo wysokie ceny biletów


super argument #!$%@?, wyciągnij starą prukwę z szafy, która ponieważ jest starsza o 20 lat to na pewno pamięta komunę lepiej i udawaj że jej opinia ma jakiekolwiek znaczenie.

nikt nie daje #!$%@? o to co sądzi aktorka znana z takich dzieł jak "Ziarno", tak wybitna aktorka która jest tak rozchwytywana, że jej ostatnia rola to trzy sekundy na ekranie Smoleńska jako Anna Walentynowicz, w nagrodę za zasługi polityczne

gdybym był komunistycznym #!$%@? jak to mają w zwyczaju politycy i dziennikarze PiSu, to nadmieniłbym fakt że Katarzyna Łaniewska należała do PZPR. ale osobiście mnie ten fakt nie razi tak jak to że jest po prostu zwyczajnie, po ludzku głupia

CIĘŻKO UWIERZYĆ ŻE SĄ W POLSCE TWÓRCY KTÓRYM ŁATWIEJ WZIĄĆ UDZIAŁ W ANTYPOLSKIEJ NAGONCE W NIEMIECKIEJ PRASIE NIŻ OBNIŻYĆ CENY BILETÓW


Powtórzę jeszc
Joz - SKARŻYPYTA SKARŻYPYTA oraz ONZ NIE MOŻE NARZUCIĆ NAM ŁAMANIA KONSTYTUCJI, KIM O...

źródło: comment_rjAKasLTaWjwZeWQ78FIPYk7hmOiro6S.jpg

Pobierz
  • 17
@Joz: Dbaj o psychę. Ponoć haiku ma dobry wpływ, a ruskie wymyślili jakiś specyficzny miks valium, prozaku i czegoś jeszcze. To w połączeniu z haiku mogłoby spowodować, że jeszcze tydzień dasz radę.
@Joz: Trafiłem na fragment. Danusia dzisiaj walczyła nieźle z uśmiechem zapowiadając materiał z USA. Rodziny się kłócą, inaczej głosują, ale to jest niepoważne, no jak można mieć inne zdanie XD