Wpis z mikrobloga

Cześć :)

Co prawda jeszcze mocna zielonka z nas, ale już 4 tygodnie mamy konto, więc wypada się przedstawić.

Produkujemy sprzęt komputerowy (myszki, podkładki, słuchawki, itp.), samochodowy (radio, kamerka, nawigacja, itp.), RTV( np. głośniki) oraz akcesoria (np. smartwatch). Nasze produkty są dedykowane dla Biedronki i tylko tam można je nabyć.
Przy okazji kupowania cebuli możecie też zajrzeć do gablotki, bo tam najczęściej są wystawiane sprzęty od nas :)

Tymczasem zapraszamy na naszą stronę lub na facebooka, znajdziecie tam aktualne produkcje i nadchodzące premiery :)

#hykker #biedronka
  • 21
@Hykker: Patrząc na zdjęcia katalogowe to chińczyki :( Afiszowanie się radiem samochodowym z możliwością podpięcia AŻ 4 GŁOŚNIKÓW - SZALEŃSTWO!!!
Proszę , nie róbcie tego więcej - nie tędy droga
@Hykker: kupiłem ja głupi te wasze słuchawki z biedry. Do sportu się kompletnie nie nadają, za to idealne do karaoke xD Górne pasmo jest tak mocno ucięte że w piosenkach w ogóle nie słychać damskiego wokalu xD

@Hykker: firemka kupca czy jakiegoś menago z biedry założona na rodzinę lub kolegę ? Bo nikt inaczej tam się z towarem nie dostanie. Nawet dużych graczy gonią bo trzeba dorobić sobie na boku
@Hykker: Napisałbym Wam PW, ale macie zablokowane - wprowadziliście do Biedronki klawiatury X Range - ile klawiszy można na niej wcisnąć maksymalnie zanim się zblokuje? Bo nie wiem czy efekt blokowania występuje na klawiaturach mechanicznych