Wpis z mikrobloga

Mirki ratujcie.... co ja wczoraj po pijaku #!$%@?łem.. po pracy zaczelismy pić, w czasie picia #heheszki z #apple, jak już było mocno to #!$%@? pojechalismy do galerii handlowej, po drodze był ispot, weszlismy niby dla beki, a kupiłem #macbook i #iphone ... rano wstaje i nie wierze, ponad 10k #!$%@?łem na coś czego nie umiem obsługiwać... Najgorsze jest to że zaraz rodzina do mnie przychodzi... już czuje ich wzrok i pytania czy jestem gejem... Mirki... jak żyć?????
Pobierz KonfesjonalToTakieDziwneSlowo - Mirki ratujcie.... co ja wczoraj po pijaku #!$%@?łem....
źródło: comment_iaCsFlauG7tMliOcqhzi3uA5Vu9tjCl4.jpg
  • 25
@K69amil: klawiatura tez spoko,, jest delikatniejsza ale myśle ze tydzień pracy na tym kompie i bez problemu się człowiek przyzwyczai, no a sam komp malutki, go jest mikro komputer, trochę wydaje się kobiecy, ale w sumie 13cali wyświetlacz jest, rozdzielczość można ustawić 1650xXxx nie pamietam dokładnie, wiec jest bardzo spoko , no i jeszcze raz podkreślam , sam os x jak to os x..śmiga super ale ten dysk ssd to moim
sporo to kosztuje, fakt, mi tez było szkoda wydać 7,5k na kompa ale z drugiej strony go jest narzędzie pracy, ja lubię mieć komfort w takich sprawach , to zarobi na siebie:) tak samo jak niektórzy biorą samochód w kredyt albo leasing żeby przewozić ludzi i zarabiać, tak samo jak fotografowie kupują sprzęt za dużo więcej niż 7,5k wiec ten komp jak się popatrzy ile zarabiają programiści to nie jest jakoś super