Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!
Chciałem rozpocząć swoją przygodę z telefonami Xiaomi. Telefonu potrzebuję na jakiś rok i przez ten czas chciałbym nie stracić za dużo na wartości. Do tego mam działalność i chciałbym odliczyć VAT. Dlatego chciałem kupić Redmi note 4 z jednego z Polskich sklepów ultragsm
Jednak telefony te nie mają Vatu, a więc nic nie odliczę.
Na allegro znalazłem coś takiego allegro, ale czy tej gwarancji można ufać?
Na gwarancji zależy mi głównie dlatego, że dzięki temu chyba mniej straci na wartości.
No ale dzisiaj tu na wykopie trafiłem na Mi 5 geekbuying za śmieszne pieniądze.
Czy ten Mi 5 jest dużo lepszy od 4 Note (rozmiar ekranu mi nie robi różnicy)?
Co z softem od takiego telefonu prosto z Chin? Muszę coś tam wgrywać, czy tylko wybrać język i będzie banglać?
No i co myślicie o tym sprzedawcy z allegro i jego gwarancji?

Dodam, że mam kartę skrill w dolarach, a więc na przewalutowaniu nie stracę.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

#xiaomi #mi5 #redminote4
  • 4
@kamil1014: @myrsminde: zależnie od sklepu, część sprzedawców wgrywa syfrom i nie koniecznie będzie wszystko banglać.
Pewny jest w zasadzie IBG, dostaniesz tel z ostatnim systemem... i na nim możesz pozostać...
Jest jeszcze oczywiście xiaomi.eu gdzie są poprawiane tłumaczenia i pilnowany jest przez MiuiPolska... Mają wersje rozwojowe z co tygodniowymi aktualizacjami oraz wersje udostepniane co jakiś czas, przy większej ważniejszej zmianie w sofcie.
@kamil1014: @myrsminde: zależnie od sklepu, część sprzedawców wgrywa syfrom i nie koniecznie będzie wszystko banglać.

Pewny jest w zasadzie IBG, dostaniesz tel z ostatnim systemem... i na nim możesz pozostać...
Jest jeszcze oczywiście xiaomi.eu gdzie są poprawiane tłumaczenia i pilnowany jest przez MiuiPolska... Mają wersje rozwojowe z co tygodniowymi aktualizacjami oraz wersje udostepniane co jakiś czas, przy większej ważniejszej zmianie w sofcie.

Dzięki wielkie, jak jest syfiasty Rom to nie